07 серпня

Кудрівка поступається у 1 турі Другої ліги

Друга ліга, 1 тур
“Скала 1911” 4:3 “Кудрівка”
Голи: 3′, 90+2′ Авер’янов, 25′ Іванченко, 78′ Лісовик – 36′ Щедраков, 41′ Коваль, 90+4′ Сердюк

Склад “Скала 1911”:
Завгородній, Пастух, Аксьонов, Николишин, Цень, Лук’янченко, Петрик, Авер’янов, Мазур, Іванченко, Пучковський.

Склад “Кудрівка”:
Крикнін, Щедраков Руденко, Лещенко, Сираш, Чепурненко, Скепський, Сердюк, Жикол, Коваль, Кулик.

Гра порадувала вболівальників великою кількістю м’ячів. Вже в середині 1 тайму наша команда “горіла” 0:2, але знайшла у собі сили відігратися й наприкінці тайму мала вбивчі нагоди забити гол у роздягальню. На жаль цього не сталося.Другу половину зустрічі команди грали більш надійно в обороні й голи були забиті в останній п’ятнадцятихвилинці. “Скала 1911” вийшла уперед після закидання з напівфлангу у штрафний майданчик “Кудрівки”, куди вбіг суперник і переграв Крикніна. “Кудрівка” пішла вперед великими силами щоб зрівняти рахунок, але пропустила четвертий гол. Наші футболісти не здавалися й на останніх секундах змогли забити гол, але цього не вистачило для перемоги.