Склад «Кудрівки»

Следзевський, Сираш, Сердюк, Пластун, Іващик, Гармаш, Коваленко, Чепурненко, Волошин, Кулик, Скепський.

Склад «Звягеля»

Яшков, Чередниченко, Скидан, Гук, Гаврилюк, Волинець, Андрущенко, Оринчак, Фесенко, Петрук, Ндукве.

Зі стартовим свистком команди почали обмінюватися зустрічними атаками, без особливих небезпечних моментів. Гра набирала обертів, але на 16 хвилині пролунала повітряна тривога. Після довгої паузи гості почали активніше шукати змогу вразити ворота «Кудрівки». Так і трапилось на 28 хвилині матчу гравець суперника відкриває рахунок, замкнувши подачу на дальній стійці. «Звягель» скористався помилкою Сердюка у захисті, і робить рахунок 0:2 вже через 40 секунд.Гості не знизили темп гри, і знову змогли відзначитися на 38 хвилині матчу.До кінця першого тайму рахунок залишився незмінним.

Другий тайм більш активніше розпочала «Кудрівка», але до справжніх небезпечних моментів чогось не вистачало. «Звягель» надійно відігравав в обороні та вибігав в контратаки. З гострих моментів нашої команди можна відзначити удар Долгопʼятова, заблокований удар Кулика, та неточний удар Скепського. Заключний мʼяч у наші ворота гості забивають на 87 хвилині.Матч завершено з рахунком 0:4.