10 серпня

Кудрівка припиняє виступи у цьогорічному кубку Київщини

Нива (Бузова) 4-1 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Зуєвич, 48, Захаревич, 50, Головатенко, 88, 90+1 — Литовченко, 24.

У півфінальному матчі кубка Київщини нашій команді не вдалося переграти “Ниву”з Бузової.

Провівши непоганий 1 тайм й завершивши його ведучи у рахунку 1-0, по перерві підопічні Протченка дуже швидко втратили перевагу. Фатальними для команди стали перші та останні 5 хвилин другої половини зустрічі. Програючи 2-1 спробували йти вперед більшими силами, але в атаці гострого нічого не виходило. Натомість, це дало можливість бузівчанам в більшій кількості небезпечно виглядати у заключній фазі атак й забити ще. Як не прикро, але зупиняємося за крок до фіналу.

У другому півфіналі мирівська “Дружба” розгромила “Баварію” зі Святопетрівського з рахунком 6-0.

Тож цьогорічний кубок Київщини розіграють “Нива” та “Дружба” – новачки вищої ліги чемпіонату.