28 вересня

Кудрівка продовжує лідирувати у Суперлізі

Кудрівка (Ірпінь) 4:1 Баварія (Святопетрівське).
Голи: Продан Василь -2, Боровець Максим, Сухенко Олександр.

Попри великий рахунок матчу, гра складалася непросто для підопічних Олександра Протченка. Перший тайм команди провели більше у боротьбі, активнішими були наші футболісти, але рахунок відкрито не було.

Другий тайм розпочався у тому ж ключі, та все перевернув шедевральний гол від Боровця. Максим метрів з 35 пробив точнісінько у “дев’ятку” воріт гостей. “Баварія” доволі швидко відновила паритет. Простріл з правого флангу й нападник випереджає Здоренка й пробиває у ближній кут.

Радіти баварцям довго не довелося, адже “Кудрівка” не збиралася сьогодні втрачати очки. Боровець тонко віддав на Продана у штрафний майданчик, а досвідчений Василь переграв кіпера гостей – 2:1. Згодом Іващик міг забивати третій гол “Кудрівки”, але не реалізував вихід віч-на-віч. Виправитися Владислав зумів за кілька хвилин потому, віддавши гольову передачу на Сухенка, який збільшив перевагу нашої команди до комфортної. Крапку у грі поставив Продан, а Іващик записав на свій рахунок ще одну гольову.

У турнірній таблиці “Кудрівка” продовжує займати 1 позицію, а відрив від найближчого переслідувача складає 3 очки.

Наступний матч команда зіграє проти “Вікторії” із Забір’я.