10 січня

Кудрівка продовжує перемагати

«Кайт» 0-6 ФК «Кудрівка»

Голи: Атаманюк І. – 2, Малецький М. – 2, Татаренко М., Кузьменко М.

Сьогодні зіграли перенесений матч 5-го туру чемпіонату «Зимова іскра» проти команди «Кайт». Гра обіцяла бути цікавою, адже обидві команди йшли у верхній частині турнірної таблиці.

На 8 хвилині Кудрівці вдалося відкрити рахунок: Атаманюк заробив пенальті та без проблем реалізував його. Наступний гол забили вже наприкінці тайму, хоча моментів було достатньо в обох команд. Одного разу Кайт врятувала штанга, а в інших моментах нам забракло точності. Те саме можна сказати й про суперників, які мали два дуже гострих моментів, але не реалізували їх.
 На 23 хвилині Зубашівський виконав чудову подачу з кутового, а Татаренко подвоїв перевагу Кудрівки, пробивши головою без шансів для голкіпера. 0-2 й команди пішли на перерву.

Другий тайм виявився ще більш вдалим для Кудрівки. На 10 хвилині провели прекрасну контратаку забили третій гол: Кузьменко протягнув м’яч до штрафного майданчика Кайту, віддав на Атаманюка, а той п’ятою відпасував на Малецького, який також п’ятою переправив м’я у ворота.
21 хвилина – Кузьменко відзначився вже сам, після передачі Порохні. Через хвилину Атаманюк оформив дубль, а Порохня записав на свій рахунок чергову гольову. Останній гол у матчі забив Малецький вже  перед фінальним свистком й також оформив дубль.

Тож маємо чергову перемогу й з нетерпінням чекаємо наступний матч, який заплановано на 16.01.21.