Голи Куба, 17, Шарило, 40 — Валько, 43

Стартовий склад “Кудрівки” :
Татаренко Максим (в) – Даценко Сергій (к), Іоша Олександр, Сердюк Мирослав, Порохня Андрій – Валько Евген, Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Кулик Дмитро, Бондар Євген – Грищенко Артем.
Заміни: Полончак Михайло, Руденко Олександр, Кубенко Ярослав, Волошин Назар, Круковець Валентин, Мазепа Микола.

Гра була важливою для виходу із групи й “Кудрівці” потрібно було перемагати. Почали дуже активно й перші 10 хвилин переважали по грі, але згодом “Дружба” вирівняла гру, ще і забила. Після удару на лівому краю штрафного м’яч зрикошетив й підступно залетів під перекладину. Одразу мали шанс, щоб зрівняти рахунок, але Грищенко Артем не реалізував момент. Згодом мали ще один стовідсотковий момент для взяття воріт, але Кулик Дмитро з кількох метрів не сумів прицільно влучити по м’ячу. На 40-ій хвилині суперник скористався нашої помилкою та подвоїв перевагу. Майже відразу скоротили відставання: прицільним ударом завершив чудову атаку команди Валько Євген. На перерву пішли з рахунком 2-1 на користь “Дружби”.

Другий тайм пройшов у боротьбі, місцями наша команда мала чудові моменти, виходи сам на сам. На 66 хвилині Кулик забив гол, але його відмінили через офсайд. Більше жодній з команд забити не вдалося, й не зважаючи на перевагу по грі, “Кудрівка” програє з рахунком 1-2.

Турнірні таблиці після 4-х турів меморіалу Щанова виглядають таким чином:

Вже визначились три команди-переможці груп, які вийдуть у фінал. Це “Лівий Берег”, “Дружба” та “Нива”. Кращу команду серед тих, що займуть 2 місце у групі визначать після завтрашніх матчів й вона також вийде до фіналу. Теоретично, в разі перемоги з великим рахунком над “Нивою-2” й невдачі суперників, “Кудрівка” також має шанс потрапити до числа фіналістів.