13 травня

Кудрівка програє в 1/4 фіналу кубка Київщини 2023

10 травня відбувся матч 1/4 фіналу кубка Київської області, де наша команда зустрічалася з командою “Штурм” (Іванків).

Штурмівці пробилися відразу в 1/4, маючи вищий ситуативний рейтинг. “Кудрівка” зіграла в 1/8 фіналу проти КДЮСШ НІКА U-19, де здобула перемогу з рахунком 4:1. Огляд цього матчу доступний тут.

Штурм (Іванків) 4:0 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Старгородський, 9, Шевчук, 45+1, Сахно, 68, Гошкодеря, 81. Вилучення: Крикнін, 50.

Невиразна гра від нашої команди. Можливо свою роль зіграв натуральний газон, на якому “Кудрівка” не грала вже хтозна скільки, адже тренування проходять на штучному покритті.

Вже напочатку гри пропускаємо зі штрафного, законність призначення якого (на думку автора статті), досить сумнівна. Другий м’яч під завісу тайму привезли самі собі: Полончак обрізався недалеко від центру поля і швидка атака завершилась результативним ударом Шевчука, який опинився сам у районі 11 метрів. Загалом, за весь тайм “Кудрівка” не створила жодного реального моменту, можна згадати тільки далі удари.

2 тайм почався також не за планом. Вже за 5 хвилин червону отримав Крикнін, який зіграв руками за межами штрафного майданчика. Замість нього у ворота став захисник Іоша, адже на цю гру на жаль запасного голкіпера не було. Після цього вже важко було на щось розраховувати, “Штурм” збільшив свою перевагу й у підсумку забив ще двічі.

Огляд цього матчу можна переглянути тут.