15 лютого

Кудрівка стартувала на меморіалі Щанова 2022

12 та 13 лютого головна команда “Кудрівки” провела матчі проти “Межигір’я” та “Ниви-2” відповідно.

“Межигір’я” 2:2 “Кудрівка”
Голи: Тулін, 75, Дудар, 84 — Кулик Д., 17, Хохлов В., 50

Прикра нічия, враховуючи те, що наша команда вела у два м’ячі, а потім “привезла” собі два голи.

“Кудрівка” 3:1 “Нива-2”
Голи: Зубашівський В., 10, (пен), Сердюк М., 74, Гаркуша, 88, у свої ворота (Продан В.) — Гаркуша, 59.

У 2 турі меморіалу Щанова вже на 10 хвилині “Кудрівка” відкрила рахунок завдяки реалізованому пенальті від Зубашівського. Більше до перерви команди не забивали й тільки на початку другої половини гри “Ниві-2” вдалось зрівняти рахунок. Але нічийний рахунок довго не протримався і згодом Мирослав Сердюк точним ударом у нижній кут вивів нашу команду вперед. За кілька хвилин до закінчення забили втретє. Продан прорвався по лівому флангу й з гострого кута пробив, м’яч від гравця бузівчан залетів у сітку воріт – 3:1.