17 серпня

Кудрівка стартує з розгромної перемоги у чемпіонаті України серед аматорів

“Кудрівка” 6-0 “Борисфен-Єдність”
Голи: Волошин Назар (32, 67, 80), Зубашівський Володимир (21, пен.) Валько Євген (43), Вовк Роман (75, пен.).

Склад “Кудрівки”: Крикнін Іван (в) – Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Полончак Михайло, Валько Євген, Вовк Роман – Волошин Назар, Кулик Дмитро.
Заміни: Татаренко Максим (в), Руденко Олександр, Романенко Дмитро, Поправка Єгор, Писанка Владислав, Ветоха Вадим, Круковець Валентин.

“Кудрівка” з перших хвилин заволоділа м’ячем й почала створювати тиск на суперника. Але перший по справжньому небезпечний момент виник саме біля наших воріт. На 10-й хвилині гості провели хорошу контратаку, але з “убивчої” позиції Гуральський пробив вище воріт. Гра продовжилась у тому ж руслі й на 20-й хвилині “Кудрівка” домоглась свого. Після помилки захисника Волошин підібрав м’яч у штрафному й був збитий тим же захисником, який хотів виправитись. Суддя призначив пенальті, який реалізував Зубашівський.

Згодом забили і вдруге. Зубашівський прострілив зліва, а Волошин з кількох метрів пробив у сітку воріт. За кілька хвилин Назар мав ще один практично такий самий момент, але не влучив у ворота. У киян шанс відзначитися мав Ромарік, але невдало обробив м’яч.

Третій гол “Кудрівки” також прийшов з лівого флангу атаки. Вовк прорвався по бровці й викотив на Валька, який точно пробив у ближній кут.

У 1 таймі нам вдалося забити ще двічі, але голи Кулика й Полончака зараховано не було.

Другу половину гості провели трохи сміливіше, але забити так і не змогли.

Натомість “Кудрівка” провела ще три м’ячі й мала декілька дуже гострих моментів. На 62-й хвилині Кулик вийшов на “побачення” з голкіпером “Єдності”, але не зумів обіграти його. Добивання від того ж Кулика було заблоковане, а потім Зубашівський не влучив у ворота. За 5 хвилин потому Волошин оформив дубль, реалізувавши прохід по правому флангу. Хоча було вже 4-0, та “Кудрівка” не зупинялася й в одному з моментів отримала пенальті за фол проти Волошина. Стандарт впевнено реалізував Вовк й перевага команди зросла до 5-ти м’ячів.

“Борисфен-Єдність” намагався забити бодай гол престижу й почав більшими силами йти вперед, за що поплатився ще одним пропущеним голом. Іоша віддав довгу передачу за спину захиснику киян, якого потім випередив Волошин й оформив хет-трик.

Наприкінці матчу могли забивати ще, але Писанка та Круковець, які вийшли на заміни, змарнували кілька хороших нагод, тож рахунок залишився 6-0.

В інших матчах групи “Атлет” вдома мінімально поступився “Олімпії” (0-1), “Нафтовик” обіграв 3-0 “Олімпійський коледж”, два голи забивши з пенальті, а “Нива” в гостях дотиснула “Звягель”, двічі забивши на останніх хвилинах (0-2).