02 червня

Кудрівка у фіналі кубка Чернігівської області 2021

29 травня “Кудрівка” переграла у півфіналі команду “Фенікс-Ніжин” з рахунком 4-0. Голами відзначилися Валентин Круковець (тричі) та Микола Мазепа. Огляд цього поєдинку можна переглянути тут: https://youtu.be/ilbicTGb3c0.

У іншому півфіналі грали ФК “Ріпки” та “Прогрес”. Основний час гри закінчився з рахунком 1-1, голами команди обмінялися ще в першому таймі. Два тайми по 15 хвилин також залишились без забитих м’ячів й тому другий фіналіст вирішувався по пенальті. Там доля посміхнулася ФК “Прогрес” й з рахунком 5-4 команда перемогла.

Отже, фінал ФК “Кудрівка” – ФК “Прогрес” (Остапівка). Гра відбудеться о 12 годині в суботу 5 червня на стадіоні “Юність” у Чернігові. Всі охочі можуть прийти та підтримати улюблену команду або ж дивитися матч у прямій трансляції на Ютуб-каналі нашого клубу:

• 1/2 – ФК Ріпки 1-1 (4-5 пен.) Прогрес

Як бачимо, наша команда більш впевнено обігрувала своїх суперників на шляху до фіналу, тож хочеться, щоб і в фінальному матчі рахунок був на користь “Кудрівки”.