15 жовтня

Кудрівка у фіналі кубка Києво-Святошинського регіону

Кудрівка (Ірпінь) 3:0 СК Гатне
Голи: Іващик Владислав -2, Проневич Дмитро

14 жовтня відбувся півфінальний матч кубка Києво-Святошинського регіону, в якому наша команда грала проти лідера першої ліги чемпіонату Київщини – СК “Гатне”.

“Кудрівка” досить швидко вийшла вперед. Захисник гостей невдало зіграв у центрі поля, його обікрав Іващик, прорвався до воріт й переграв голкіпера – 1:0. Згодом Владислав не реалізував кілька гольових нагод, а також був момент з Долгопятовим, який претендував на пенальті. Та наша команда продовжувала активно створювати небезпеку біля воріт гатненців й черговий момент закінчився другим взяття воріт. Долгопятов віддав на Іващика, той під кутом ввійшов у штрафний майданчик і пробив. Удар вийшов у голкіпера, але той помилися, м’яч пройшов під рукою й закотився у ворота – 2:0.

Ситуація ще більше ускладнилась для “Гатного”, а тут ще й третій м’яч влетів у їх ворота. “Кудрівка” чудово розіграла штрафний. Кушнір покотив на Лещенка, той п’ятою переправив круглого на ближню стійку, звідки Проневич збільшив перевагу нашої команди – 3:0.

“Гатне” у 1 таймі не створила жодного небезпечного моменту. Єдине, що можна згадати, то ще удар з кутового ближче до закінчення часу. “Кудрівка” ще двічі могла забивати до перерви.

У 2 таймі “Кудрівка” віддала ініціативу супернику й грала по рахунку, розраховуючи на контратаки. Суперник зіграв трохи гостріше ніж у першій половині гри, непогано використовував стандарти, але на гол так і не награв. Наша команда також мала шанси збільшити перевагу, але не скористалася ними. У підсумку рахунок 1 тайму не змінився – 3:0 й підопічні Протченка заслужено виходять у фінал.

Дата та місце проведення фіналу кубка буде відомо пізніше. Суперником буде “Сокіл” з Михайлівки – Рубежівки, який не граючи пройшов до фіналу. У півфіналі команда мала виборювати фінальну путівку проти “Ниви” з Бузової, але їй зарахували технічну поразку через зняття з чемпіонату.