12 жовтня

Кудрівка у фіналі Менського кубка

КООП 1:1 (дод.час 0:1) Кудрівка
Голи: Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор

Півфінальний матч видався нелегким для нашої команди. Перш за все тому, що реалізація бажає кращого. Також склалося враження, що команда “КООП” з перших хвилин грала на нічию й тягнула час. Можливо надія у них була на після матчеві пенальті.

Перший гольовий момент був у Атаманюка. Ігор вирвався віч-на-віч з голкіпером, але затягнув з ударом. Далі були два удари від Делеурова і якщо з першим воротар “КООПА” справився, то другий влетів у сітку воріт – 0:1. Після цього було кілька небезпечних ударів від Кошового, та рахунок першого тайму не змінився.

Суперник у 1 таймі також мав шанс відзначитися, але після довгої передачі нападник пробив невдало.

На початку другого тайму було забито два м’ячі. Атаманюк забив з положення поза грою, а ось гол “КООПА” було зараховано. Подача з кутового й гравець суперника з ближньої стійки зрівнює рахунок гри.

Було ще багато часу, щоб “Кудрівка” забила й вона повинна була це робити. “КООП” навіть не думав йти вперед і просто відбивався. У підсумку купа нереалізованих моментів привела до додаткового часу.

Там гра також не змінилася. “Кудрівка” прагнула забити, а суперник думками йшов до серії пенальті. Та все ж хвилин за 5 до кінця другого овертайму наша команда забила. Подача від Руді й Атаманюк пробиває головою точно під стійку воріт без шансів для голкіпера.

Під кінець ще встигли змарнувати дві шикарні нагоди забити, але головне, що “Кудрівка” вийшла до фіналу.

У фіналі зіграємо проти макошинської “Десни”, яка по пенальті здолала у другому півфіналі менський “Кристал”.