Кудрівка у меншості перемагає Городок та інші результати 4 туру Київської області

Городок-1998 (Васильків) 2-3 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Морочило, 8, Джошуа, 90 — Кушнір, 28, Гида, 43, Продан, 50
Вилучення: Здоренко (Кудрівка, 5).

Вольова перемога нашої команди, яка при цьому майже весь матч грала у меншості. Вже на 5 хвилині Микита Здоренко допустив помилку, в результаті якої зробив фол, який арбітр класифікував як фол останньої надії та вилучив гравця.
На 8 хвилині ситуація стала ще гірша, адже після кутового пропускаємо гол. Та команда зібралася й переломила хід поєдинку. на 28 хвилині Кушнір зрівняв рахунок, вколотивши м’яч у сітку після рикошету у штрафному суперника. А під завісу першого тайму Гида вивів команду вперед, скориставшись помилкою від гравця “Городка”.
На початку другого тайму Продан закріпив перевагу “Кудрівки” головою перекинувши воротаря васильківців після вкидання ауту.
Крапку у матчі поставив легіонер “Городка” Джошуа на 90 хвилині покаравши нашу команду за помилку.

• ФК Калинівка 0-0 Сокіл

У таблиці “Нива” з Бузової вирвалась у лідери з 10 балами, а “Кудрівка” разом з “Дружбою” та “Джуніорсом” ділять 2-4 місця маючи по 8 очок.

Наступного туру “Кудрівка” зіграє вдома проти ФК “Калинівка”.