23 травня

Кудрівка у півфіналі кубка Чернігівщини 2021

“Штурм” 1-2 “Кудрівка”
Голи: Бугаєнко О. (12) – Круковець В. (44), Кулик Д. (57)

Наша команда здобула вольову перемогу в Дмитрівці та вийшла до півфіналу кубка Чернігівської області.

На початку матчу через помилку пропустили необов’язковий гол, через який суперник став ще більш компактно оборонятися. Але моменти були й навіть дуже багато. Проте зрівняти рахунок вдалося Круковцю Валентину лише під завісу першого тайму.

По перерві картина гри не змінилася, але цього разу гол вдалося забити набагато швидше. На 57 хвилині Кулик отримав м’яч на куті штрафної, змістився в центр і пробив під стійку в дальній кут.

Моменти були ще, але їх було змарновано. Варто сказати, що і суперник мав шанс зрівняти рахунок, але не пощастило. Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу “Кудрівки” 2-1 та вихід у півфінал.