22 серпня

Кудрівка вдруге громить Борзну

Північна зона

“Борзна” 0-4 “Кудрівка”
Голи: Бабор Владислав, Катинов Владислав, Ветоха Вадим (пен.), Писанка Владислав.

У 9 турі наша команда впевнено обіграла борзнянців на виїзді, забивши у кожному з таймів по два “сухих” м’ячі.

Повести у рахунку вийшло після кутового. На дальній стійці на випередження зіграв Бабор Владислав.

Далі було ще кілька хороших нагод подвоїти перевагу, але надійно зіграв воротар господарів. “Борзна” відповіла кількома стандартами.

Трохи згодом все ж забили вдруге. Писанка потужно пробив з правого кута штрафної й влучив у штангу, але м’яч відскочив до Катинова, який розібрався в ситуації.

Друга половина гри почалась з кількох гострих моментів у господарів поля. Спочатку слідував потужний удар зі штрафного, а потім після вкидання ауту в карний майданчик, “Борзна” могла відквитати один гол, але надійно зіграв наш кіпер Крикнін. Взагалі, всі гострі моменти “Борзни” були з кутових, штрафних, або аутів, які вкидали прямо у штрафну зону “Кудрівки”. Але у підсумку ворота нашої команди залишились без пропущених м’ячів.

Натомість борзнянці ще двічі виймали круглого з сітки своїх воріт. Спочатку Ветоха забив пенальті, який сам і заробив, а згодом четвертий гол забив Писанка, закривши головою подачу з правого флангу.

У 9 турі всі лідери групи виграли свої матчі, тому в таблиці без змін.

Південна зона

У Південній зоні “Голд Нафта” зіграла 1-1 з “Прогресом”. “Кудрівка-2” 9 тур зіграла ще в липні, а “Курінь” отримав технічну перемогу над “Чернігів-Юність”, яка знялась.