Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Мищенко Ігор, Мчедлішвілі Теймураз, Москаленко Володимир – Кузьменко Максим, Штакал Віталій, Рудя Євген, Біжовець Володимир – Делеуров Богдан, Кошовий Сергій.
Заміни:
Герасименко Сергій, Засько Богдан, Кохан В’ячеслав.

До гри 14 туру Менського чемпіонату “Кудрівка” підійшла з великою кількістю травмованих гравців: 6 футболістів не могли допомогти команді. Як наслідок стартовий склад не був “бойовим” і якщо в інших матчах очки здобували, то тут отримали поразку.

Наша команда розпочала активно та агресивно йшла у відбір м’яча. У перші 20 хвилин гри “Кудрівка” перегравала “Авангард” та створила декілька прекрасних нагод для взяття воріт, але змарнувала їх, за що далі й поплатилася. На 33 хвилині гості відкрили рахунок: простріл с лівого флангу закрив Малецький. На перерву пішли відпочивати за рахунку 0-1.

2 тайм “Кудрівка” провела набагато гірше, було багато помилок в обороні, дуже часто команда просто дарувала м’яч супернику, і як наслідок цього пропустила ще три м’ячі. Свої шанси для взяття воріт мали також, але не скористалися ними, що далеко не новина, судячи з останніх ігор. Ще однією поганою новиною стала травма Ігоря Мищенка, але сподіваємось вона не стане серйозною й він допоможе команді вже у наступній грі.

Турнірна таблиця та результати 14 туру

Ця поразка дозволила “Авангарду” зробити комфортний відрив у 8 очок від “Кудрівки” й фактично гарантувати собі чемпіонство.