14 червня

«Кудрівка-Veterans» – чемпіон України серед ветеранів у віковій категорії 45+

У Лютіжі, що на Київщині, завершився чемпіонат України серед ветеранів у віковій категорії 45 років та старші! Переможцем турніру, який цього року проводиться в пам’ять знаменитого футболіста та тренера Віталія Хмельницького, стала «Кудрівка-Veterans» із Ірпеня. На другому місці фінішував луцький «Абориген», на третьому – козелецькі «Сираї»!

12 червня були проведені матчі 1/4 фіналу, а наступного для півфінали та фінал. До вашої уваги результати:

12 червня

1/4 фіналу

«Сираї» Козелець – Збірна Івано-Франківської області – 2:1

Голи: Юрій Лазебнов (42), Олександр Савенчук (56) – Роман Ципердюк (52).

«Буковина-Ретро» Чернівці – «Пирятин-Полтавщина» – 1:3

Голи: Микола Федорко (42) – Олександр Михайлик (29, 33), Ігор Гуменюк (49).

«Ветеран» Маріуполь – «Кудрівка-Veterans» – 0:2

Голи: Валентин Васильєв (30, з пенальті), Анатолій Ткач (43).

«Абориген» Луцьк – «НП Мотор» Запоріжжя – 2:0

Голи: Юрій Кудінов (2), Олександр Карпюк (49).

13 червня

1/2 фіналу

«Сираї» Козелець – «Кудрівка-Veterans» – 1:2

Голи: Сергій Ліберчук (23) – Микола Ткачук (2), Євген Ястребинський (45).

«Пирятин-Полтавщина» – «Абориген» Луцьк – 0:0 (по пенальті 2:4)

Матч за 3-тє місце

«Пирятин-Полтавщина» – «Сираї» Козелець – 0:2

Голи: Юрій Лазебнов (8), Борис Волошин (23).

Фінал

«Кудрівка-Veterans» – «Абориген» Луцьк – 0:0 (по пенальті 3:0)

У півфіналі між командами «Сираї» та «Кудрівка-Veterans» долю путівки в фінал вирішив чудовий м’яч, забитий Євгеном Ястребинським головою у стрибку. Присутні вболівальники похилого віку одразу провели символічну паралель із Віталієм Хмельницьким, для якого удари «рибкою» по низькому м’ячу стали візитівкою карткою. В іншому півфіналі доля переможця вирішувалась в серії післяматчевих пенальті, тут вище усіляких похвал зіграв іменитий кіпер «Аборигена» Сергій Чабан. Він в чудових стрибках відбив два удари, і був точним у власній спробі, не залишивши шансів колезі-воротарю.

Цікавим з тактичної точки зору вийшов фінальний поєдинок. Обидва суперники відчуваючи втому після двох ігор грали дуже обережно, не ризикуючи атакувати великими силами. Трішки активніше діяли гравці «Кудрівки», але на перемогу в основний час награти не зуміли. Знову всі вирішилось в серії пенальті, справжнім героєм якої став відомий воротар Юрій Клименко. Він відбив три поспіль пенальті (!), тоді як його колеги Юрій Грицина, Сергій Архангельський та Микола Ткачук бездоганно виконали свої «підходи». У підсумки нокаутуючи 3:0, і перше чемпіонство «Кудрівки-Veterans»!

Цілком логічно, що саме Юрія Клименка було визнано найкращим гравцем турніру. Приз лауреату вручив віце-президент АВФУ, відомий гравець та тренер Сергій Нагорняк.

Переможний склад ФК «Кудрівка-Veterans»: Юрій Клименко, Олександр Сухарєв, Борис Бутханов, Валентин Бондар, Едуард Цихмейструк, Юрій Грицина, Євген Ястребинський, Валентин Васильєв, Сергій Архангельський, Сергій Буянов, Микола Ткачук, Віктор Чорний, Костянтин Беєскеруєв, Дмитро Сабатович, Олександр Бондаренко, Валерій Директоренко, Костянтин Сахаров, начальник команди Анатолій Ткач, президент клубу Роман Солодаренко.

Нагороди – почесні кубки та медалі, а також сувенірна продукція АВФУ та збірної ветеранів – переможцям та призерам вручили знаменитий футболіст, віце-президент АВФУ Андрій Біба, та генеральний секретар АВФУ, заслужений тренер України Віталій Кулібабенко.

Інформація згідно даних прес-служби АВФУ.