22 лютого

“Кудрівка-Veterans” — чемпіон “Зимової іскри” серед ветеранів 35+

“Кудрівка-Veterans”, 11 тур

19 та 20 лютого відбулися чергові тури чемпіонату “Зимова іскра 35+”. “Кудрівка-Veterans” здобула ще 2 перемоги й стала чемпіоном змагань, адже в турнірній таблиці команду вже ніхто не зможе наздогнати.

“Десна” 3:7 “Кудрівка-Veterans”
Голи: Валько Євген -4, Круковець Валентин -2, Щедраков Павло.

Ветерани “Десни” були найближчими переслідувачами нашої команди, йдучи на 2 позиції в таблиці. Та боротьби в цій грі не вийшло попри підсилення “Десни” кількома гравцями, які ще в 1 колі виступали за корюківський “Авангард”. “Кудрівка-Veterans” вже на перших хвилинах вийшла вперед й до кінця тайму забила ще 4 рази, пропустивши при цьому лиш раз. Друга половина зустрічі була менш насичена голами, адже нашій команді треба було грати другий матч відразу по закінченню цього. Та це не завадило команді довести справу до логічної перемоги й стати чемпіонами.

“Кудрівка-Veterans” 7:2 “Галерея” (перенесена гра 13 туру)
Голи: Валько Євген -3, Бабор Олександр, Щедраков Павло, Полончак Михайло, Круковець Валентин.

Зважаючи на те, що більшість основи “Кудрівки-Veterans” на зборах у Києві, гру 13 туру вирішили зіграти раніше. Попри те, що наша команда грала другий матч поспіль й не мала турнірної мотивації, інтриги тут також не було. Як і у грі з “Десною”, 1 тайм завершився з рахунком 5:1 на користь “Кудрівки-Veterans”, а у другій половині команди вже просто догравали.

“Вимпел-Кудрівка” у грі проти “Ветерана”

За підсумками цих вихідних “Вимпел-Кудрівка” ще більше ускладнила собі боротьбу за медалі чемпіонату.

“Ветеран” Сновськ 1:7 “Вимпел-Кудрівка”
Голи: Кузьменко Сергій -3, Делеуров Богдан -2, Норець Валентин, Гончаренко Олександр.

“Вимпел-Кудрівка” 4:6 “Галерея”
Голи: Кузьменко Сергій, Кошовий Сергій, Атаманюк Ігор, Делеуров Богдан.

Гру 11 туру проти команди зі Сновська наші сосницькі ветерани завершили на переможній ноті. Наступного дня грали вже 12 тур, де суперником була чернігівська “Галерея”. За прогнозами “Вимпел-Кудрівка” також повинна була без проблем перемагати, адже до цього суперник набрав 6 очок у 9 матчах. Та не так сталося, як гадалося й у підсумку поразка.

“Вимпел-Кудрівка” має ще 3 гри й шанси навіть на 2 місце, але тепер їх набагато менше, бо грати проти трійки кращих команд в таблиці. Попередньо, перенесену гру 3 туру проти “Конді” сосницькі ветерани зіграють вже цього четверга о 19 годині на стадіоні “Юність” у Чернігові. Не так давно наша команда програла “Конді” 1:4 й тепер аби мати вищу позицію ніж суперник при рівності очок, треба перемога у 3 м’ячі або більше.