Кудрівка-Veterans стартує з перемоги у Зимовій іскрі 21/22

“Авангард” (Корюківка) 1:4 “Кудрівка-Veterans”
Голи: Чепурненко Євген -2, Проха Олег, Круковець Валентин

Зіграно перший тур у чемпіонаті “Зимова іскра” 35+, який проходить у Чернігові.

“Кудрівка-Veterans” як і личить чемпіонам України обіграла корюківський “Авангард” з рахунком 4:1. Перший тайм завершився з рахуноком 2:0 на користь нашої команди. Спочатку гол забив Чепурненко Євген, який здійснив чудовий прохід з центра поля, а подвоїв перевагу Проха Олег, який добив м’яч у ворота після швидкої атаки за участю Бабора Олександра та Євгена Валька.

По перерві суперник пішов відігруватися, що створило для “Кудрівки-Veterans” багато вільних зон і шансів збільшити кількість забитих м’ячів. Але реалізація підводила і як наслідок зіграло відоме футбольне правило: “Не забиваєш ти, забивають тобі”.

Рахунок 1:2 вніс інтригу у гру, та не надовго. Чепурненко знову встановив перевагу у 2 голи для кудрівської команди, а вже під завісу матчу Валентин Круковець встановив остаточний рахунок 1:4.