10 липня

Кудрівка виходить до півфіналу кубка Києво-Святошинського регіону після божевільної серії пенальті

Баварія (Святопетрівське) 1-1 (10-11 пен.) Кудрівка (Ірпінь).

Сьогодні був зіграний чвертьфінальний поєдинок кубка Києво-Святошинського, в якому наша ірпінська команда грала на виїзді проти “Баварії” зі Святопетрівського.

“Кудрівка” вийшла вперед на 26 хвилині матчу. Після подачі з кутового гравець суперника зрізав м’яч у свої ворота. Хоча в цілому гра проходила за переваги нашої команди, проте “Баварія” змогла зрівняти рахунок на 71 хвилині. З центральної зони пішла верхова передача за спини захисникам й гравець “баварців” перекинув круглого у сітку воріт через нашого голкіпера, який також вийшов на перехоплення.

Основний час так і завершився з рахунком 1-1. І тут почалось найцікавіше – серія пенальті. Пам’ятаєте, як у фіналі Ліги Європи цього року били пенальті “Вільяреал” та “Манчестер Юнайтед”? Так ось у нашому матчі рахунок такий самий, але ударів було ще більше.

Після перших 5 ударів рахунок був рівний – 5:5 й гра пішла до першої помилки. Її відразу допустив наш гравець, який не реалізував свій удар, пробивши вище. Але тут своє вміння продемонстрував черговий раз наш ворота Следзевський Андрій, який потягнув 6-й удар від суперника. Далі команди знову йшли рівно і черга дійшла до голкіперів. Перед ударом Следзевського на ворота у “Баварії” став польовий гравець, можливо, щоб дезорієнтувати Андрія, але наш воротар впевнено забив. Своє вміння пробивати 11-метровий продемонстрував і воротар із Святопетрівського, а тому гравці пішли бити по другому колу.

І тут вже знову прекрасно зіграв наш голкіпер, який потягнув перший же удар від “Баварії” й вивів команду до півфіналу кубка Києво-Святошинського регіону.

Інші чвертьфіналі матчі будуть зіграні за тиждень й тоді вже дізнаємось суперника в 1/2 фіналу.