06 жовтня

Кудрівка виходить до півфіналу Менського кубка

“Кудрівка” 2:2 (дод.час 1:0) “Авангард”
Голи: Москаленко Володимир, Рудя Євген, Атаманюк Ігор.

Цікавий та емоційний матч, який міг бути окрасою фіналу, але дві кращі команди за підсумками чемпіонату жереб звів уже на стадії чвертьфіналу.

Гра розпочалася зі швидкого голу “Кудрівки”. Подача зі штрафного й м’яч опинився у Москаленка, який пробив у ближній кут воріт. Команди продовжували обмінюватися атаками й одній з них наша команда заробила перспективний штрафний. Делеуров потужно пробив, але м’яч потрапив у поперечку й вилетів у поле. Невдовзі мали ще один штрафний удар, який виконував Кузьменко Максим, але воротар гостей зіграв надійно.

“Авангард” також двічі пробивав зі штрафних ударів й один з них все ж влетів у сітку воріт “Кудрівки” – 1:1. Згодом гостям вдалося забити і вдруге. Щоправда, цей гол був забитий з положення поза грою. Незрозумілі дії бокового арбітра, який спочатку підняв прапорець, а потім опустив його, спричинили паузу у грі. У результаті представник команди “Кудрівка” отримав червону, а головний рефері зарахував гол – 1:2. Взагалі суддівство у цьому матчі окрема тема, адже перед цим арбітр не показав другу жовту картку супернику за удар в обличчя нашого гравця. У наступному моменті голкіпер “Авангарду” за межами штрафної збив Атаманюка, але теж отримав тільки жовту.

Другий тайм виявився не менш насиченим на події, але не таким результативним. Єдиний гол забив Рудя Євген з льоту спіймавши м’яч та потужно пробивши у кут воріт – 2:2. Моментів вистачало в обох команд, щоб вирвати перемогу у матчі. Перед закінчення основного часу забивати повинен був Біжовець Володимир, але метрів з 7 не зміг влучити по м’ячу.

Основний час закінчився нічийним рахунком, а тому далі на команди чекали два тайми по 15 хвилин. “Авангард” міг вийти вперед після штрафного, але м’яч влучив у поперечку. А далі забила “Кудрівка”. Ігор Атаманюк шедевральним ударом з дальньої дистанції поцілив прямо у “дев’ятку” воріт суперника – 3:2. Цей рахунок і став фінальним. Гості мали шанси перевести гру до серії пенальті, та забитий гол не зарахували через порушення правил, а в інших епізодах надійно зіграли футболісти нашої команди.

Результати 1/4 фіналу
  • Кудрівка 2:2 (дод.час 1:0) Авангард
  • Десна 4:1 Волинка
  • Березна 0:2 Кристал
  • КООП 1:0 Торнадо

Півфінальний матч “Кудрівка” зіграє проти СК “КООП” у Мені 10 жовтня о 12 годині.