29 листопада

Кудрівка – володар кубка Чернігівської області 2022

26 листопада на стадіоні “Юність” у Чернігові відбувся фінал кубка Чернігівщини 2022 року.

“Замістя” 1:1 (3:4 пен.) “Хвиля”

*Зазначимо, що “Борзна” в 1/4 програла ніжинському “Фрунзівцю” (0:1), але рішенням КДК пройшла далі.

Фінал

“Кудрівка” 1:0 “Хвиля”
Гол: Бабор Владислав

У фіналі команда Кудрівки з мінімальним рахунком обіграла “Хвилю” з Киїнки. З перших хвилин підопічні Бабора Олександра традиційно взяли м’яч під контроль, а суперник зосередився на обороні. Загалом “Хвиля” добре оборонялася, адже за 1 тайм “Кудрівка” практично не створила реальних моментів для взяття воріт. Лише помилка наприкінці тайму допомогла нашій команді відкрити рахунок: Кузьменко відібрав м’яч на лівому фланзі штрафного й прострілив, а Бабор Влад закрив простріл на дальній стійці – 1:0.

У 2 таймі суперник міг зрівняти рахунок, був вихід практично віч-на-віч, але захист встиг повернутися й не дав реалізувати момент. У “Хвилі” було ще кілька штрафних і на цьому все. “Кудрівка” в останні хвилин 15 могла забивати 3-4 м’ячі, але змарнувала всі шанси. У підсумку рахунок не змінився.

По завершенню гри відбулося нагородження команд та визначення найкращих гравців матчу. У складі “Кудрівки” найкращим став Валько Євген.

Статистика “Кудрівки” у кубку 2022

У цьому розіграші наша команда не пропустила жодного м’яча у 3-х поєдинках, а забила 10 голів.