Кудрівка – володар кубка Менської федерації футболу 2021

“Десна” (смт. Макошине) 0:3 “Кудрівка” (с. Кудрівка)
Голи: Мчедлішівілі Теймураз -2 (один з пенальті), Штакал Віталій

Склад “Кудрівки”: Бабич Євген (в) – Савицький Станіслав, Даценко Сергій (к), Москаленко Володимир, Батуренко Ігор – Анопченко Костянтин, Рудя Євген, Мчедлішвілі Теймураз, Штакал Віталій – Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.

Запасні гравці: Мищенко Ігор, Кузьмич Стас, Тарасенко Максим, Герасименко Сергій, Біжовець Володимир, Ященко Олексій, Кохан В’ячеслав.

Впевнена гра у фіналі дозволяє “Кудрівці” вдруге поспіль здобути кубок району.

Важливу роль у грі зіграв швидкий гол. Вже на 8 хвилині матчу наша команда вийшла вперед. Штакал робить навіс у штрафний майданчик, Атаманюк головою продовжує м’яч на дальню стійку, звідки Мчедлішвілі пробиває у дальній кут воріт макошинців – 0:1.

“Кудрівка” продовжила атакувати й у середині тайму забила вдруге. Атаманюк поборовся біля штрафної номінальних господарів й віддав на Штакала, який прицільно пробив під саму стійку воріт “Десни”.

Наша команда ще мала кілька гострих моментів у 1 таймі, але рахунок не змінився. “Десна” першу половину гри зіграла невдало. Єдиний момент команда створила на 45 хвилині, коли претендувала на пенальті. Але там суддя призначив штрафний, вважаючи, що фол був за межами штрафного майданчика “Кудрівки”.

2 тайм суперник почав активно й взагалі провів краще, з точки зору атаки, адже треба було відігуватися. На 48 хвилині був потужний удар з лінії штрафної по воротах, але надійно зіграв наш голкіпер Бабич Євген. По суті це і був найбільш небезпечний момент у 2 таймі у “Десни”.

“Кудрівка” могла забивати втретє на 73 хвилині, але Штакал з вигідної позиції пробив “по горобцях”. За 10 хвилин потому в черговій атаці у ворота макошинців був призначений пенальті – захисник збив Біжовця. Мчедлішвілі реалізував стандарт й встановив рахунок у грі – 0:3.

Після цього ще кілька чудових нагод “Кудрівка” змарнувала, але головне, що кубок, як і минулого року, команда здобула.

Дивіться найцікавіші моменти гри та коментарі від головного тренера команди Даценка Сергія й президента клубу Романа Солодаренка в огляді.