29 вересня

Кудрівка впевнено лідирує у чемпіонаті Чернігівщини після 1 кола

Стартовий склад Кудрівки у матчі проти Десни, 5 тур

24 вересня завершилось перше коло чемпіонату Чернігівської області з футболу 2022.

“Кудрівка” впевнено пройшла 4 гри й здобула максимальні 12 очок, які дозволяють бути на вершині турнірної таблиці.

1 тур – вихідний

2 тур
Кудрівка 12:1 Юність
Голи: Волошин Назар -6, Борець Ярослав -2, Круковець Валентин, Делеуров Богдан, Кожем’яченко Нікіта, автогол

3 тур
ФК Борзна 1:5 ФК Кудрівка
Голи: Волошин Назар -2, Щедраков Павло, Кузьменко Павло, Бабор Влад.

4 тур
Кудрівка 6:3 Динамо (Ічня)
Голи: Волошин Назар -2, Кожем’яченко Нікіта, Кузьменко Павло, Борець Ярослав, Круковець Валентин.

5 тур
Десна 1:2 Кудрівка
Голи: Волошин Назар (пен.), Щедраков Павло.

Останні дві гри наша команда мала певні проблеми. У домашньому матчі проти ічнянського “Динамо” помилки в захисті могли мати непоправний характер. На початку гри суперник швидко вийшов вперед, а за кілька хвилин заробив пенальті, який наш воротар Євген Бабич потягнув. Далі вже команда грала більш зібрано й у підсумку здобула перемогу 6:3.

На стадіоні “Юність” 24 вересня “Кудрівка” грала проти юнаків “Десни”, які також дали бій підопічним Олександра Бабора.

Зігравши близько половини 1 тайму футболісти та тренери команд були змушені перейти в укриття через повітряну тривогу. Рахунок був нульовий. Приблизно через годину матч відновився.

Наприкінці тайму пройшла чи не перша дійсно хороша атака у “Кудрівки” і як наслідок – пенальті, який реалізував Волошин.

Другий тайм деснянці спробували провести більш атакувально, але пропустили вдруге. Щедраков добив круглого у ворота після кутового. Воротар “Десни” м’яч зловив, та той вже перетнув лінію воріт.

Інтрига відновилася в останню п’ятихвилинку. Півзахисник “Кудрівки” підковзнувся неподалік краю штрафного майданчика й втратив м’яч. Суперник його підібрав й прострілив на дальню стійку, звідки інший гравець “Десни” переправив його у ворота – 1:2.

Наша команда була близька забити втретє, та Круковцю не пощастило – м’яч влучив у стійку, тож у підсумку рахунок не змінився.

У таблиці відрив нашої команди від 2-ї сходинки становить 6 очок. Детальніша таблиця та результати тут.

Наступна гра відбудеться проти “Десни” у суботу, але вже на домашньому полі.