18 жовтня

Кудрівка впевнено перемагає Городок

Кудрівка (Ірпінь) 2:0 Городок (Васильків)
Голи: Долженко Сергій, Дорошенко Владислав

У 23 турі чемпіонату Київщини “Кудрівка” вдома на “Чемпіоні” приймала “Городок-1998” з Василькова.

Головний тренер Олександр Протченко дав кільком основним футболістам перепочинок й у цій грі шанс проявити себе отримали кілька молодих гравців команди.

Вийти вперед “Кудрівка” змогла на 21 хвилині матчу. Довга передача у штрафний майданчик від Лаштура здавалося стане легкою здобиччю для голкіпера гостей, але вдало на випередження зіграв Долженко й відправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Закріпити перевагу наша команда змогла на початку 2 тайму. Швидка атака через лівий фланг, Долженко пробиває у штангу, але на підбирання Литовченко, який віддає на Лещенка, котрий робить вивірену подачу на голову Дорошенка – 2:0.

Ще шанси забити мали Литовченко, Здоренко та Долженко, який повинен був робити як мінімум дубль, але реалізація підвела наших гравців.

“Городок” також міг забивати. Напевно найкращий шанс гості змарнували на 66 хвилині, коли мали вихід практично два на одного.

• “Дружба” Мирівка 4:0 “Софія”

Черговий тур приніс кілька цікавих результатів. “Джуніорс” не зміг переграти “Межигір’я”, а тому практично лишив себе шансів поборотися за чемпіонство. Цим може скористатися “Дружба”, яка йде четвертою й спробує посунути шпитьківчан з п’єдесталу нагород. Найбільше шансів на перемогу звісно у “Ниви”, але “Денгофф” також має непогану можливість, хоча в обох попереду кілька важких матчів.

“Ронін” вдруге не з’явився на гру в чемпіонаті, а тому його буде дискваліфіковано. Також команді та керівництву клубу буде заборонено участь у змаганнях на 5 найближчих років, як повідомляє КОАФ.

Наступна гра у “Кудрівки” якраз повинна бути проти “Роніна”.