01 листопада

Кудрівка втрачає бронзу, Кудрівка-2 вдруге громить Мену

Кудрівка-2, фото перед матчем у Мені

СК “Мена” 0:6 “Кудрівка-2”

Голи: Волошин Назар -3 (один з пен.), Кулик Дмитро, Щедраков Павло, Зубашівський Володимир (пен.).

Команди відіграли останній тур вищої ліги чемпіонату Чернігівщини.

“Кудрівка-2” ще минулого тижня оформила чемпіонство й гра у Мені не мала для підопічних Олександра Бабора турнірної мотивації. Проте, команда як і завжди зіграла на перемогу й ще раз підтвердила свій клас.

1 тайм не був багатим на голи. Лише одного разу м’яч побував у сітці воріт. Це Володимир Зубашівський реалізував пенальті, який заробив Панько.

2 тайм вже був більш насичений голами. Подвоїв рахунок Щедраков. Подача з кутового, гравець Мени вибив м’яч, але не далеко, його підібрав Кулик й прострілив на ближню стійку, звідки Руденко переправив на дальню штангу, а там його вже заніс у ворота Павло – 0:2.

Третій гол забиває Кулик. Отримавши пас на хід від Волошина, Дмитро виборов позицію у захисника, обіграв голкіпера й забив вже у порожні ворота.

Далі вже відзначився сам Назар. Полончак перехопив пас суперника й віддав у розріз на Волошина, який вийшов на ударну позицію і завдав настільки потужного удару, що аж порвав сітку – 0:4.

Згодом Круковець заробив пенальті, а Волошин його реалізував і оформив дубль – 0:5.

Останній гол матчу також на рахунку Волошина. Кулик віддав Назару м’яч на лівому фланзі, той увійшов у штрафний майданчик, обіграв захисника й пробив точно у кут – 0:6.

“Кудрівка-2” у другому таймі мало думала про захист й більшість гравців були в атаці. Цим могли багато разів скористатися гравці “Мени”, але забити їм не вдалося. Навіть коли помилився Татаренко, гравець суперника метрів з 10 пробив у захисника нашої команди, який був єдиний на лінії воріт.

Взагалі, якщо взяти до уваги не реалізовані моменти, то голів у грі могло бути як мінімум у два рази більше.

“Кудрівка” 0:0 “Голд Нафта”

Кудрівка перед грою з Голд Нафта

На жаль наша команда не змогла здобути перемогу й у підсумку залишилась без медалей.

“Кудрівка” більше володіла м’ячем й загалом мала перевагу у грі, хоча й не сказати, що велику. “Голд Нафта” у цій грі була більше зосереджена на обороні, адже їх влаштовувала нічия.

За 1 тайм наша команда створила як мінімум три хороші нагоди для взяття воріт. Двічі виходив на ударну позицію Атаманюк. Першого разу Ігор затягнув з ударом і його відбив голкіпер суперника, а другий раз не пощастило влучити у ворота. Ще один шанс був у Кошового, але той ледь дотягнувся до м’яча після навісу й не зумів як слід пробити.

Гості також могли забити. Найбільш гострим був момент з влучанням у штангу, але тоді пощастило й від неї м’яч прилетів до рук Крикніна.

Перша половина 2 тайму була пройшла у рівній боротьбі з моментами у обох команд. Ближче до закінчення тайму наша команда нарощувала перевагу, але втілити її у гол не змогла.

Також 2 тайм запам’ятався кількома спірними рішеннями головного арбітра Олександра Білащенка. Одним з них став прохід Руді по правому флангу, під час якого суперник спробував вибити м’яч, але не зміг й просто впав. Все це відбувалося за метр від бокового рефері, який не побачив там порушення правил, зате головний арбітр призначив штрафний у бік наших воріт. Це був потенційно гольовий момент, адже Рудя на краю штрафного майданчика залишався сам й міг робити вивірену передачу у штрафний під удар комусь з трьох гравців “Кудрівки”, які вже чекали. Це обурило граючого головного тренера Даценка Сергія, він висловив свою незгоду арбітру й отримав жовту картку. На останніх хвилинах історія повторилась й Даценко отримав другу жовту картку, яка перетворилась в червону.

Отож “Кудрівка-2” чемпіон, а “Кудрівка” займає 4 місце. Турнірна таблиця доступна тут.