Кудрівка втрачає очки з Нафтовиком

Нафтовик 0:0 Кудрівка

Склад “Кудрівки”: Крикнін Іван (в) – Поправка Єгор, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Руденко Олександр, Зубашівський Володимир, Сираш Микола, Полончак Михайло, Валько Євген – Кулик Дмитро.
Заміни: Тимошенко Олексій (в), Романенко Дмитро, Мазепа Микола, Пискун Владислав, Панько Владислав, Круковець Валентин, Вовк Роман.

Перша втрата очок для нашої команди в новому сезоні аматорського чемпіонату України.

Перед грою головний тренер Бабор Олександр зітнувся з проблемами в атакувальній ланці команди. Був відсутній Волошин, який пропускає гру через червону картку отриману в матчі проти “Атлета” й перед самісінькою грою, на розминці, дискомфорт у коліні відчув Вовк Роман. Роман був прооперований минулого року, а тому в цьому матчі ризикувати здоров’ям нашого нападника не стали. Саме тому в нападі грав Кулик, а крайнім півзахисником вийшов захисник Руденко Олександр.

Що стосується гри, то вона пройшла більше у боротьбі. “Кудрівка” грала дещо краще за “Нафтовика”, але не настільки, щоб у підсумку розраховувати на три очки.

Вже на 1 хвилині Кулик був на ударній позиції, але з лівої не влучив у ворота. Далі вже Дмитро стріляв з правої, але кут був гострим й м’яч від газону полетів за ворота. Також активно діяв Валько, але йому розігратися не давали й відразу фолили. Найбільш небезпечним моментом 1 тайму був удар Щедракова після подачі з кутового, але капітану “Кудрівки” не вистачило влучності. “Нафтовик” небезпечно діяв також після стандартів, але наш захист та кіпер нівелював всі ці моменти.

Друга половина пройшла за тим же сценарієм: багато боротьби – нуль голів. На початку Валько пробив в ближню “дев’ятку”, але воротар господарів відбив удар. У гостей запам’ятався гострий випад у контратаку, після якої нападник закручував м’яч у дальній кут. Ще небезпечно могло бути, коли пас Крикніна перехопив гравець “Нафтовика”, але обійшлося.

На 82 хвилині наша команда могла претендувати на пенальті. Сердюк прорвався в штрафну й віддав на Зубашівського, який на швидкості підібрав м’яч й впав у боротьбі з захисником. Хоча гравець господарів в цьому моменті в м’яч не зіграв, суддя пенальті все одно не призначив.

У підсумку перша втрата очок для “Кудрівки”.

У таблиці на 1 місце вийшла “Олімпія”, яка у перенесеному 1 турі обіграла “Олімпійський коледж” 3-0. Ще один матч цього туру завершився перемогою “Звягеля” над “ЮКСОю” 1-0.