20 лютого

Кудрівка завершує груповий етап Зимової іскри без поразок

“Кварц” 1-5 “Кудрівка”
Голи: Порохня Андрій – 2, Кузьменко Максим, Делеуров Богдан, Тарасенко Максим.

Сьогодні відбувся завершальний матч групового етапу першої ліги. Погода вплинула на стан газону й грати командам було дуже важко. Часто гравці просто падали на полі, навіть в моментах без м’яча. Але добре, що все обійшлося без травм. Також відмітимо, що сьогодні наша команда мала обмежений склад й відіграла без замін, за винятком воротарів.

Перший там відіграли не дуже впевнено, хоча вже на початку повели в рахунку завдяки голу Тарасенка Максима. Можливо із-за стану поля, а можливо через невезіння “запороли” чимало гольових моментів й пропустили. “Кварц” в більшості випадків розраховував на контратаки, одна з яких і стала результативною. Знову вийти вперед вдалося ближче до завершення 1 тайму: Делеуров Богдан, після низки заблокованих ударів, все таки пробив голкіпера супеників. На перерву пішли за рахунку 1-2.

Другий тайм відіграли більш впевнено, хоч і вдалося забити тільки у заключні 15 хвилин. Третій м’яч команди забив Кузьменко Максим, який, після серії блокованих ударів, підібрав м’яч по центру штрафного майданчика й пробив точно в кут. Четвертий гол став найкращим з точки зору комбінаційної гри команди. У ньому взяла участь більшість гравців й, після низки обіграшів та пасів в один дотик, Порохня Андрій опинився на ударній позиції й переграв голкіпера “Кварцу”. За 5 хвилин до фінального свистка Порохня оформив дубль: отримавши м’яч на куті воротарської зони, витримав паузу та пробив у кут воріт. Суперники другий тайм також атакувати більше, ніж у першій половині матчу, але забити не змогли. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Кудрівки” з рахунком 5-1.

Отже, груповий етап пройшли без поразок та маємо максимальні 24 набраних очки. Далі будуть ще три матчі проти кращих команд групи Б, в яких і визначиться чемпіон. Суперники та календар цих ігор буде відомий пізніше.