15 вересня

Кудрівка завершує Менський чемпіонат перемогою

“Кудрівка” 5-1 “В’юнка”
Голи:  Делеуров Богдан -2, Атаманюк Ігор, Мчедлішвілі Теймураз, Солодаренко Роман.
Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Москаленко Володимир, Даценко Сергій – Мчедлішвілі Теймураз, Рудя Євген, Кузьменко Максим, Штакал Віталій, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.
Заміни:
Біжовець Володимир, Герасименко Сергій, Кохан В’ячеслав, Мищенко Ігор.

“Кудрівка” завершувала цьогорічний чемпіонат Менського району матчем проти сосницької “В’юнки”. Для обох команд результат цього матчу значення не мав, з точки зору місця у турнірній таблиці, адже вже було відомо, що “Кудрівка друга, а гості – четверті. Проте, наша команда завжди грає на перемогу, що й продемонструвала й у цій грі.

Розпочав лік забитим голам у матчі Делеуров. Спочатку в штрафній Богдан прийняв на груди м’яч й з розвороту пробив під поперечку, а далі оформив дубль змістившись з флангу й пробивши у ближній кут. Далі черга забивати була Атаманюка. Перший гол Ігоря зараховано не було через офсайд, але за кілька хвилин він забив другий м’яч, який потроїв перевагу “Кудрівки”.

“В’юнка” забила на початку другого тайму й скоротила відставання до двох м’ячів. Та відновити інтригу в матчі гостям не вдалося. Четвертий гол у ворота суперника забив Мчедлішвілі, скориставшись пасом від Солодаренка. Далі було ще влучання в штангу й гол від Атаманюка, але Ігорю знову не пощастило – офсайд. Крапку в матчі поставив Солодаренко, головою закривши довгу передачу від Москаленка.

Підсумкова таблиця виглядає так:

Далі на нашу команду чекає кубок, який розпочнеться 26 вересня.