20 березня

Кудрівка завершує виступи на меморіалі Кирсанова

Сьогодні відбувся матч 5 туру меморіалу Кирсанова між “Кудрівкою” та “Лівим Берегом”. Гра була дуже важливою й нашій команді потрібно було не програти, щоб вийти у півфінал та боротися за трофей. На початку зустрічі реалізували пенальті та повели у рахунку. Згодом суперник взяв м’яч під свій контроль та почав створювати небезпечні моменти, але 1 тайм все ж завершили 1-0 на свою користь. Другий тайм повністю провалили та пропустили 3 м’ячі. Тож у підсумку поразка 1-3.

Прикро, але першочерговим завданням на цьому турнірі було переглянути нових футболістів, які змогли б підсилити команду. Саме через це ігри часто були не рівними, а в перерві матчів проводилось багато замін.

Цікаво, що з дуже великим рахунком 18-2 “Полісся” обіграло “Вікторію”, але не вийшло у півфінал. Команда зі Ставків не тільки набрала 10 очок, як “Лівий Берег” та “Кудрівка”, а й обійшла їх маючи кращу різницю забитих та пропущених м’ячів. Та все ж за перемогу у турнірі буде боротися “Лівий Берег”, завдяки кращій різниці в особистому протистоянні команд, що є пріоритетним .

З групи А до півфіналу вийшов ФК “Будівельник” (Лисичанськ), а також “Денгофф” (Денихівка), який стала кращою командою серед тих, що зайняли друге місце.
Четвертою командою півфіналістом стала “Нива” (Бузова), яка виграла групу В набравши максимальні 15 очок в 5 матчах.