Кудрівка здобула другу перемогу на кубку Мунтяна

Відбувся 2 тур групового етапу кубка Мунтяна 2023.

Зміна-Оболонь U-18 0:3 Кудрівка
Голи: Щедраков Павло, Здоренко Нікіта, Борець Ярослав

Цього разу суперником була столична Зміна-Облолонь U-18. З перших хвилин наша команда почала контролювати гру. 1 тайм суперник добре оборонявся й не дозволив створити реально гольові шанси, тож нулі на табло після перших 45 хвилин. У другій половині Кудрівка додала й зуміла забити тричі. На початку 2 тайму відкрив рахунок після подачі з кутового Щедраков. Згодом, також з кутового, подвоїв рахунок Здоренко. Наприкінці зустрічі гра стала більш відкритою й моментів стало більше. В одній з атак прорив по лівому краю закінчився прострілом на пусті ворота від Любенка, який легко реалізував Борець.

На грі був присутній і президент ФК Кудрівка Роман Солодаренко, який у підсумку був задоволений грою команди.   У іншій грі туру зустрічалися ДЮСШ-1 та Троєщина, рахунок 6:2 на користь юних футболістів. Тож після 2-х турів Кудрівка очолює групу, маючи в активі максимальні 6 очок. Місця в таблиці після 2-х турів:

1. Кудрівка – 6 очок (різниця 5-0)
  2. Зміна-Оболонь U-18 – 3 очки (різниця 6-4)
  3. ДЮСШ-1 – 3 очки (різниця 6-4)
  4. Троєщина – 0 очок (різниця 3-12)

Заключну гру групового етапу Кудрівка проведе 11 березня на Вигурівщині проти Троєщини о 16 годині.