24 березня

Кудрівка здобула Суперкубок Чернігівщини 2022

У середу, 22 березня було зіграно матч за Суперкубок Чернігівської області 2022. Минулого року цей трофей розіграти не вдалося, тому цей сезон вирішили розпочати саме матчем за Суперкубок.

“Кудрівка” на правах чемпіона та володаря кубка зустрічалася з фіналістом кубка “Хвилею” з Киїнки. Перед початком гри було нагороджено нашу команду медалями та кубком за минулорічну перемогу у чемпіонаті, а також індивідуальну нагороду вручили Назару Волошину, який став найкращим бомбардиром чемпіонату.

Кудрівка 6:2 Хвиля
Голи: Волошин Назар -3, Валько Євген, Чепурненко Євген, Бабор Влад.

Якщо у фіналі кубка “Кудрівка” перемогла мінімально (1:0), то ця гра була більш багатою на голи. У 1 таймі номінальні господарі двічі виходили вперед, але суперник зрівнював рахунок. Та все ж наша команда забила й втретє, що дало змогу переможно завершити тайм.

Друга половина гри пройшла без забитих м’ячів від “Хвилі”. Натомість “Кудрівка” ще тричі відправляла круглого у сітку воріт. Тож рахунок 6:2 й “Кудрівка” здобуває трофей.

Найкращим гравцем матчу у складі нашої команди визнано Кузьменко Павла.

Огляд матчу та коментарі після гри дивіться у відео огляді.