19 грудня

“Кудрівка” здобуває перемогу в матчі проти команди “Метал профіль”

Другий матч “Зимової іскри” команда провела ще більш впевнено. Уже на другій хвилині матчу Атаманюк Ігор відкрив рахунок й вивів “Кудрівку” вперед. Через декілька хвилин Порохня Андрій чудовим ударом у “дев’ятку” подвоїв перевагу. Ближче до середини тайму, після кутового й рекошету, м’яч опинився у Штакала Віталія, який пробив повз голкіпера – 3:0. Суперник розраховував більше на контратаки, але вони результату не приносили. За кілька хвилин до закінчення першого тайму Атаманюк, після подачі Бахира, оформив дубль: 4-0 і команди пішли на перерву.

Другий тайм “Метал профіль” почав більш активно й упевнено. “Кудрівка” дещо збавила оберти, що можливо повязано з пошкодженнями двох гравців команди – Атаманюка Ігоря та граючого тренера Даценка Сергія. Але все ж, у другій половині тайму, забити вдалося. Володимир Москаль віддав чудову передачу зі своєї половини за спини захисників супеника, а Делеуров Богдан технічно перекинув воротаря, який вийшов за межі штрафного майданчика. Прекрасний гол.
Через хвилину вже пропустити мала “Кудрівка”, але голкіпер Ященко Олексій відбив потужний удар з близької відстані.
За три хвилини до кінця зустрічі Кузьменко Максим на правому фланзі атаки обіграв опонента та зробив простіл на лінію воротарського майданчика, де Малецький Максим випередив захисника й забив шостий мяч команди.
“Метал профіль” все ж забив гол престижу на останніх секундах матчу: після навісу зправа наші захисники програли боротьбу на “другому поверсі” й дозволили нападнику пробити з близької відстані.

Підсумковий рахунок 6-1 на користь “Кудрівки”.