24 січня

Кудрівка зіграла першу гру у 2022 році

23 січня підопічні Бабора Олександра провели товариську гру у рамках підготовки до сезону. Суперником стала команда “Нива-2” з Бузової.

Грали команди на засніженому полі, яке місцями було вкрите льодом, тому у діях футболістів було досить багато браку. З боку “Кудрівки” у гру було задіяно 21-го футболіста. Перший там грали краще ніж суперник, але у підсумку програли 0:1, пропустивши на 12 хвилині. Помилка в центрі поля при перехопленні, суперник прорвався по флангу й зробив навіс у штрафний майданчик, де наші захисники загубили нападника “Ниви-2”, який головою спрямував м’яч у ворота.

На 37 хвилині мали зрівнювати рахунок, але з вбивчої позиції не влучили у ворота.

На другий тайм наставники обох команд оновили склади. Тут вже “Нива-2” виглядала краще, але забила “Кудрівка”. На останніх хвилинах матчу Продан вийшов віч-на-віч з голкіпером та зрівняв рахунок – 1:1.

У підсумку нічия, яка могла стати перемогою для будь-якої з команд, якщо брати до уваги гольові епізоди, які не реалізували футболісти.

По завершенню матчу головний тренер команди Бабор Олександр поділився враженнями від гри з клубною пресслужбою:

Звичайно такою грою важко бути задоволеним, зважаючи на погодні умови. Найголовніше, що обійшлося без травм й футболісти отримали ігрові навантаження. Звісно, жодна з команд не хотіла програвати, але в таких іграх результат не головне. Ми вже тиждень працюємо на зборах, готуємось до сезону, щоб якнайкраще грати з перших матчів. Наші перемоги попереду.