“Кудрівка-2”: Степанець Євген (в) – Поправка Єгор, Іоша Олександр (к), Когут Тарас, Сердюк Мирослав – Панько Владислав, Скачок Анатолій, Сираш Микола, Вовк Роман, Зубашівський Юрій, Кулик Дмитро.
Запасні: Круковець Валентин, Зубашівський Володимир, Татаренко Максим, Волошин Назар.

“Кудрівка”: Крикнін Іван (в) – Пискун Артем, Школьний Владислав, Мчедлішвілі Теймураз, Зенченко Євген – Заворотний Максим, Романенко Дмитро (к), Рудя Євген, Бабор Владислав – Делеуров Богдан, Писанка Владислав.
Запасні: Роговець Артур, Тимошенко Олексій, Кожемяченко Микита.

Як і у матчі тижневої давнини “Кудрівка-2” грала експериментальним складом, натомість “Кудрівку” підсилили ще кілька гравців, одним з яких був голкіпер Крикнін Іван.

До вашої уваги найцікавіші моменти гри.

2 хвилина – Делеуров опиняється віч-на-віч з голкіпером на куту воротарської зони, але пропиває у Степанця. Кутовий “Кудрівка-2” також нейтралізувала.

14 хвилина – розрізний пас на Кулика з правого флангу й Дмитро виходить віч-на-віч з Крикніним й перекидає його – 1:0 на користь “Кудрівки-2”.

21 хвилина – Пискун підбирає м’яч після кутового на лівому фланзі й робить подачу, Писанка в штрафному скидує під удар Делеурову й той зрівнює рахунок – 1:1.

23 хвилина – Поправка у швидкій атаці опиняється на краю штрафного майданчика й робить простріл на Вовка, але в останній момент захисник вибиває м’яч у Романа з під ноги.

39 хвилина – Писанка вривається в штрафний по правому флангу й практично з лицьової лінії робить простріл, який на дальній стійці замикає Заворотний – 1:2.

43 хвилина – Делеуров пробиває з лівого кута штрафного майданчика після передачі Писанки й м’яч від стійки залітає у ворота – 1:3.

1 тайм завершено, рахунок 1:3.

Заміни у перерві:
“Кудрівка”: Замість Бабора В. вийшов Кожемяченко, Тимошенко замінив Крикніна.

52 хвилина – Завортоний пробиває у стійку воріт, після небезпечної атаки “Кудрівки”.

57 хвилина – супермомент у Панька, але “Кудрівку” рятує голкіпер й у неймовірному стрибку відбиває м’яч, який летів точно в кут.

64 хвилина – Писанка проривається по правому флангу в контратаці й робить простріл. М’яч прокотився майже по лінії воріт, але добити ніхто не зміг.

66 хвилина – Кулик мав шанс забити після подачі, але порушив правила.

74 хвилина – Делеуров небезпечно стріляє з правого флангу, але Писанка не зміг дотягнутися до м’яча. До воріт було метрів сім.

81 хвилина – подача з кутового від Руді й Мчедлішвілі забиває на дальній стійці – 1:4.

83 хвилина – Панько з вигідної позиції пробиває повз ворота.

86 хвилина – помилка від Пискуна біля штрафного майданчика, Кулик виходить віч-на-віч з Тимошенком й робить рахунок 2:4.

Гру завершено, рахунок 2:4.

Наступні матчі наші команди проведуть у суботу, 23 жовтня. “Кудрівка-2” буде вдома грати проти СК “Мена” й у разі перемоги стане чемпіоном. “Кудрівка” поїде в гості до “Голд Нафти”.

Турнірну таблицю чемпіонату можна переглянути тут.