Мінімальна перемога Кудрівки над Кременем у 7 турі

Склад «КУДРІВКИ»

Крикнін, Руденко, Сердюк, Лещенко, Пластун, Сираш, Скепський, Коваленко, Коваль, Кулик, Волошин.

Склад «КРЕМІНЬ-2»

Слуцький, Тилоха, Куріяков, Дудник, Сабієв, Дихтярук, Покась, Пʼятибрат, Рокотянський, Стецюк, Златьєв.

3 перших хвилин команда “Кудрівка” почала контролювати м’яч, та атакувати ворота суперника. В середині першого тайму команда “Кремінь-2” створила небезпечний момент у наших воріт, але не змогла його реалізувати. До кінця першого тайму наша команда продовжувала шукала змогу для взяття воріт суперника, але рахунок залишився 0:0.

У другому таймі було не легко, команда суперників дуже щільно захищалась. У другому таймі гра команд не змінилася, “Кудрівка” продовжувала контролювати м’яч, а “Кремінь-2” шукав успіху на контратаках.

В середині другого тайму нашим тренерським штабом було проведено декілька замін, одна з яких вплинула на результат. Даниїл Строчинський зумів вдало увійти у гру і на 81 хвилині забив переможний мʼяч.

Наступну гру наша команда зіграє вдома проти “Чайки” о 13:30.