Нічия Кудрівки та інші результати 16 туру Менського району

Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій (в) – Савицький Станіслав, Даценко Сергій, Москаленко Володимир – Мчедлішвілі Теймураз, Кузьменко Максим, Штакал Віталій, Рудя Євген, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.
Заміни:
Біжовець Володимир, Герасименко Сергій, Мищенко Ігор, Кохан В’ячеслав.

У 15 турі “Кудрівка” не грала, бо суперник, яким було “Полісся”, не зібрався й команда отримала технічну поразку. Це вже другий матч березнянської команди, який не відбувся й за це їх зняли з чемпіонату (згідно з регламентом).

За цей час кілька гравців відновилися після травм (Даценко й Атаманюк), а тому на матч у Макошине “Кудрівка” прибула хорошими силами.

Що стосується гри, то вона традиційно пройшла за повної переваги “Кудрівки”, але результат не такий, як хотілося. Макошинці всією командою оборонялися й не створили жодного реального моменту для взяття наших воріт за весь матч. Єдине, що можна згадати, то це дальній удар зі штрафного у 1 таймі, який Ященко перевів на кутовий.

“Кудрівка”, попри контроль м’яча, гольових моментів також мала не так багато, як зазвичай. Але 3-4 хороших нагоди були. У 1 таймі небезпечно подали кутовий, після якого було ще й добивання, але добре зіграв голкіпер “Десни”. Далі пробивав Атаманюк з вигідної позиції й Рудя, у якого був найбільш реальний шанс забити.

2 тайм запам’ятався кількома штрафними ударами “Кудрівки” й чудовим проривом по флангу Кузьменка, удар якого пройшов в сантиметрах від стійки воріт.

Після цього туру “Авангард” став чемпіоном Менського району.

У чемпіонаті ще залишилось два тури. Наступну гру “Кудрівка” зіграє проти “Чапаєва” у Садовому. Початок матчу о 13:00.