18 квітня

Кудрівка громить Єдність, подарована перемога Вікторії: огляд 16 туру АЧУ

Кудрівка перед матчем з Єдністю

“Кудрівка” 5-0 “Єдність”
Голи: Зубашівський (60 пен.), Полончак (75), Кулик (80, 82), Круковець (87 пен.)
Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Порохня Андрій, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Сираш Микола, Зубашівський Володимир, Волошин Назар, Кулик Дмитро, Валько Євген – Грищенко Артем.
Заміни: Полончак Михайло, Мазепа Микола, Круковець Валентин, Руденко Олександр, Бондар Євген, Даценко Сергій, Тимошенко Олексій.

Рахунок гри більш ніж переконливий, але спочатку все складалось не надто добре для “Кудрівки”. Перший тайм запам’ятався голом Кулика з офсайду і ще одним моментом у того ж Кулика після скидки від Грищенка, але тоді Дмитро з гострого кута схибив. У “Єдності” гольових моментів не було, в основному удари з далекої відстані, які не несли загрози для Татаренка.

Другий тайм підопічні Бабора розпочали ще більш активно й почали створювати небезпечні моменти. на 58 хвилині прорив по флангу від Волошина закінчився пенальті в ворота гостей. Володимир Зубашвський реалізував пенальті, розвівши м’яч та воротаря по різним кутам. Повівши у рахунку “Кудрівка”, проте”, не збавляла обертів. На 75 хвилині Полончак , який змінив у грі Валька, подвоїв перевагу нашої команди, чудово розібравшись у ситуації на лінії штрафної. На 80 хвилині перший свій гол у матчі забив Кулик, який вийшов на побачення з голкіпером після розрізної передачі від Грищенка. А вже через 2 хвилині Дмитро оформив дубль, скориставшись непорозумінням між голкіпером та захисниками суперника. Остаточний рахунок у матчі встановив Круковець з пенальті, який заробив Порохня.

Огляд матчу “Кудрівка” – “Єдність”

У центральному матчі 16 туру Групи 2 “Вікторія” здобула мінімальну перемогу 1-0 над “ЛНЗ” завдяки дуже сумнівному пенальті у доданий до гри час. Як було видно на відео, гравець “ЛНЗ” чисто вибив м’яч, але суддя чомусь призначив пенальті. Помилка, яка може багато чого вирішити у боротьбі за перші місця у групі.

В інших матчах обійшлось без несподіваних результатів. “Олімпія” розгромила АФСК “Київ”, “Лівий Берег” все ж здолав опір “Любомира”, а “Первомайськ” впевнено переграв кризову “Білу Церкву”.

Результати 16 туру:

• Кудрівка 5-0 Єдність
  • Вікторія 1-0 ЛНЗ
  • Олімпія 6-0 АФСК Київ
  • Біла Церква 1-4 Первомайськ
  • Любомир 1-2 Лівий Берег.

У турнірній таблиці “Кудрівка” тепер займає “чисте” 2 місце, має перевагу над “ЛНЗ” в 3 очки, при цьому маючи на гру менше. Вирішальним може стати наступний тур, де команди зійдуться в очному протистоянні.