Кудрівка – володар суперкубку Київської області. Огляд матчу

“Кудрівка” 4-0 “Сокіл”
Голи: Валько Євген -3, Грищенко Артем.

Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Даценко Сергій (к), Іоша Олександр, Щедраков Павло, Кубенко Ярослав – Порохня Андрій, Сираш Микола, Полончак Михайло, Зубашівський Володимир – Валько Євген, Грищенко Артем.
Заміни: Кулик Дмитро, Романенко Дмитро, Солодаренко Роман, Руденко Олександр, Круковець Валентин, Бондар Євген, Кузьменко Максим.

28 березня відбувся нарешті матч за суперкубок Київської області. У зв’язку з пандемією його було перенесено з осені минулого року на цьогорічну весну. Спочатку місцем проведення затвердили стадіон у Вишневому, але за кілька днів до гри змінили на поле НТБ ФК Колос.

Гол Артема Грищенка

Гру розпочали дуже вдало. Вже на першій хвилині матчу після довгої передачі від Щедракова Павла Грищенко Артем відкрив рахунок, технічно перекинуши голкіпера “Сокола”. Через кілька хвилин мали ще один хороший момент для взяття воріт, але голкіпер “соколят” цього разу відбив удар від Полончака Михайла.

Перший гол Валька Євгена

На 18 хвилині забили другий гол: Грищенко змусив помилитися суперника в центрі поля, Валько підібрав м’яч, пройшов до воріт і пробив у дальній кут.
Продовжували володіти м’ячем та створювати моменти. В одному з таких міг відзначитися голом Порохня. Андрій вийшов на ударну позицію з правого кута штрафної, але не поцілив у ближній кут воріт. На 34 хвилині забили третій гол, але боковий зафіксував офсайд.

Другий гол Валька Євгена

“Чистий” третій м’яч вдалося забити на наприкінці тайму. Порохня відпасував на лінію штрафної, Грищенко хитро пропустив м’яч на Валька, який обіграв захисника, потім голкіпера і оформив дубль.
За весь тайм гравці “Сокола” не створили жодного небезпечного моменту біля наших воріт. Був удар із-за меж штрафної, але м’яч пролетів вище воріт. 3-0 після 1 тайму.

Надійна гра від Максима Татаренка

На другий тайм “соколята” вийшли з наміром якщо не відігратися, то бодай забити гол. Перші хвилин 15 вони були більш активні, часто били по воротах, але в більшості випадків з далекої відстані.

Третій гол Валька Євгена

Згодом “Кудрівка” вирівняла гру й на 75 хвилині забили вчетверте. Валько змістився з лівого флангу, обігрався з Грищенком на межі штрафної, вийшов віч-на-віч з голкіпером, обіграв його та закотив м’яч у пусті ворота. “Сокіл” був близький до голу вже у доданий арбітром час, але забитий суперниками м’яч відмінили через офсайд.

У підсумку 4-0 перемога “Кудрівки” й суперкубок Київської області тепер у колекції трофеїв клубу.

Головний тренер Бабор Олександр (зліва) та президента
Головний тренер Бабор Олександр (зліва) та президента “Кудрівки” Солодаренко Роман з суперкубком

Після гри відбулося нагородження команди медалями та вручення суперкубку президенту клубу Роману Солодаренку та головному тренеру Бабору Олександру.

Валько Євген – кращий гравець матчу

Кращим гравцем матчу було визнано автора хет-трику Валька Євгена й нагороджено пам’ятним призом.