«Кудрівка» завершила 14-й тур важкою перемогою над командою «Карпати-2»

«Карпати-2» 2-3 «Кудрівка»

Склад «Карпати-2» : Домчак,Векляк,Савчин,Копил,Ілюхін,Матвєєв,Шах,Фетько,Абрамчук,Кожанов,Сидун.

Склад «Кудрівки» : Крикнін,Сердюк,Пластун,Руденко,Сираш,Гармаш,Коваленко,Чепурненко,Коваль,Кулик,Долгопʼятов.

З перших хвилин «Кудрівка» намагалася контролювати мʼяч. Команди обмінювались зустрічними атаками. «Карпати-2» шукали нагоду забити швидкий мʼяч, але першим відкриває рахунок команда «Кудрівки», з передачі Сердюка, Кулик пробирається через захисників суперника прокидає м’яч, і на 29 хвилині матчу забиває гол. Перший тайм завершується з рахунком 0:1 на користь «Кудрівки».

Другий тайм видався ще цікавішим , команди почали запеклу боротьбу, атак ставало все більше і більше. На 51 хвилині матчу арбітр призначає пенальті у наші ворота, на жаль Іван Крикнін не зміг його відбити. Рахунок матчу 1:1, але це не кінець. Команда продовжує навʼязувати боротьбу біля воріт суперника, і заробляє штрафний удар, який влучно виконав Чепурненко Євген, і рахунок матчу становиться 1:2 на користь «Кудрівки». Матч набирає обертів, на 72 хвилині «Карпати-2» зрівнюють рахунок 2:2.

«Кудрівка» не здається, проводить свої атаки, одна з яких призвела до забитого переможного голу. Майстерна передача Євгена Чепурненка, та покладений мʼяч головою Данила Гармаша прямо у сітку воріт суперника. Рахунок матчу 2:3 на користь нашої команди.