Перемога Кудрівки над Десною у 7 турі Менського чемпіонату

Склад “Кудрівки”:
Кохан В’ячеслав (в) – Савицький Станіслав, Даценко Сергій, Тарасенко Максим – Клименко Віталій, Рудя Євген, Кошовий Сергій, Біжовець Володимир, Солодаренко Роман (к) – Делеуров Богдан, Атаманюк Ігор.
Заміни:
Бруй Олександр, Герасименко Сергій.

Два різні тайми у виконанні гравців “Кудрівки” мало не призвели до втрати очок у матчі. А все тому, що безліч гольових моментів було змарновано ще у перші хвилин 15-20. Але один гол все ж вдалося забити у 1 таймі. Верхову передачу на дальній стійці головою замкнув Делеуров Богдан. За весь тайм гравці макошинської команди не змогли створити жодного небезпечного моменту.

2 половину матчу “Десна” провела краще, але багато в чому завдяки невдалій грі “Кудрівки”. У середині 2 тайму Атаманюк скористався помилкою захисту макошинців й подвоїв перевагу нашої команди. Здавалася, що все йде до логічної перемоги підопічних Даценка, але пропущений гол і кінцівка виходить нервова. І в атаці, і в обороні футболісти “Кудрівки” почали помилятися, але у підсумку “Десна” так і не скористалася жодною з цих помилок – 2:1.