11 жовтня

Перемога у Калинівці

ФК Калинівка 2:4 Кудрівка (Ірпінь)
Голи: Євдокимчик, 51, Сек, 90+4 — Сухенко, 35, Проневич, 41, Іващик, 54, Нагорний, 60).
Нереалізовані пенальті: Краснопір, 33 — Лещенко, 22.

Багатий на голи та цікаві моменти матч.

“Кудрівка” мала шанс відкрити рахунок з пенальті, але Максим Лещенко пробив у стійку воріт. Могли дограти епізод й забити вже з гри, проте Іващик не зміг як слід пробити по м’ячу.

Наступний шанс забити мали вже господарі й також з пенальті. Тут уже в гру вступив воротар нашої команди Следзевський Андрій та нагадав, що є майстром відбивати одинадцятиметрові. Тож рахунок залишився нічийним, але ненадовго. Кілька хвилин потому й “Кудрівка” забила. Кушнір прострілив з правого флангу, а Сухенко хоч і з другої спроби все ж забив.

Не так часто наша команда забиває з кутових, але цього матчу вдалося. Подача Кушніра й Проневич головою “вбиває” круглого в сітку воріт “Калинівки” – 0:2.

На початку 2 тайму господарі отримали шанс відквитати один гол з вільного удару. Спірний епізод, адже Нагорний не віддавав пас на Следзевського, а в боротьбі з гравцем “Калинівки” вибив м’яч, який голкіпер забрав до рук. Євдокимчик пробив потужно у ближній верхній кут та скоротив відставання своєї команди – 1:2.

Далі вже “Кудрівка” взялась до справи й досить швидко встановила комфортний рахунок. Спочатку забив Іващик, який скористався скидкою від Сухенка поблизу штрафного майданчика, а потім Нагорний забив свій дебютний гол з подачі від Кушніра.

Рахунок 1:4 влаштовував нашу команду, тому бігти вперед вже не було потреби. Гра далі пройшла більшою мірою в боротьбі. “Калинівка” прагнула забити ще, але реальних шансів практично не було. Тільки у доданий арбітром час легіонер калинівців Сек головою замкнув подачу й встановив кінцевий рахунок 2:4.