Перемога з нервовою кінцівкою на стадіоні Олімпійського коледжу

“Олімпійський коледж ім. Піддубного” 1-2 “Кудрівка”
Голи: Пономаренко (71) – Вовк (26), Кулик (57).

Склад “Кудрівки”: Татаренко Максим (в) – Поправка Єгор, Іоша Олександр, Щедраков Павло (к), Сердюк Мирослав – Панько Владислав, Сираш Микола, Полончак Михайло, Валько Євген, Вовк Роман – Кулик Дмитро.
Заміни: Крикнін Іван (в), Руденко Олександр, Романенко Дмитро, Бабор Олександр, Писанка Владислав, Ветоха Вадим, Круковець Валентин.

Перед грою у “Кудрівки” Зубашівський та Волошин отримали мікротравми, а тому тренерський штаб вирішив не ризикувати здоров’ям футболістів у цьому матчі. Тому шанс зіграти отримали кілька молодих гравців.

1 тайм склався для нашої команди добре. Володіли ініціативою, створювали моменти й заслужено перемогли 1-0. Гол забив Роман Вовк, який зіграв як таранний форвард: прокинув м’яч на хід, на швидкості протиснув захисників та потужно пробив повз голкіпера господарів поля. У команди коледжу за весь тайм був один напівмомент, який завершився неточним ударом.

2 тайм йшов по такому ж сценарію і вже на 55 хвилині Вовк мав робити дубль, але після пасу Валька пробив повз ворота. За дві хвилини потому те, що мав зробити Вовк, зробив Кулик. Валько віддав розрізний пас на Бабора, який прострілив, а Дмитро Кулик підставив ногу й переграв на ближній стійці захист та голкіпера. “Кудрівка” повела у рахунку 2-0 й все йшло до логічної перемоги. Та на 71 хвилині пропустили не обов’язковий гол. Чудовий удар з лінії штрафної вдався Пономаренку.

Гол додав молодим футболістам коледжу впевненості й вони почали активніше грати й пресингувати. Завдяки цьому деякі гравці “Кудрівки” почали нервувати й втрачати м’яч в простих ситуаціях. Не сказати, що команда ОКІПу мали шанс зрівняти рахунок, але те, що матч завершувався напруженою боротьбою – факт.

Огляд матчу та коментарі

Маємо 6 очок у двох матчах, що не може не радувати. Також у цьому турі наші головні конкуренти “Олімпія” та “Нива” прогнозовано здобули перемоги.