28 вересня

Кудрівка-2 перемагає Ріпки в 3 турі чемпіонату Чернігівщини

Стартовий склад Кудрівка-2

У 3 турі чемпіонату Чернігівської області “Кудрівка” мала приймати “Фенікс-Ніжин”, а “Кудрівка-2” грала проти “Ріпок”. Але ніжинська команда не приїхала на гру, за що отримала технічну поразку. Чи буде команда виступати далі у чемпіонаті поки невідомо. Гра між “Ріпками” та “Кудрівкою-2” відбулася в неділю на чернігівському стадіоні “Юність”.

“Кудрівка” 3:0 (тех.) “Фенікс-Ніжин”

“Ріпки” 2:4 “Кудрівка-2”
Голи: Волошин Назар, Кулик Дмитро (пен.), Круковець Валентин, Полончак Михайло.

Гра почалася з активних атак “Кудрівки-2” натомість номінальні господарі поля зосередилися більше на контратаках. Рахунок повинен був відкривати Валько після подачі від Кулика, який обіграв голкіпера й вирізав м’яч точно на голову Євгену, але той пробив вище воріт. Моментів у нашої команди вистачало й гол не забарився. Волошин практично з центра поля вибіг на побачення з голкіпером “Ріпок” й відкрив рахунок у матчі. Згодом Назар заробив пенальті, а Кулик його реалізував й подвоїв перевагу “Кудрівки-2”. Третій гол мав забивати той же Волошин, але перекинувши голкіпера влучив у поперечку. Наприкінці тайму господарі заробили кілька стандартів, один з яких увінчався голом й на відпочинок команди пішли за рахунку 1:2.

Другу половину гри “Ріпки” провели більш активно, а “Кудрівка-2” проводила заміни й грала на класі. Шансів забити було вдосталь вже на початку тайму, але Круковець й двічі Панько з вигідних позицій не влучили у ворота. Валентин за кілька хвилин виправився й добив м’яч у сітку після проходу від Волошина, який влучив у штангу. Рахунок став 1:3 й гра йшла до завершення та суперник заробив пенальті й скоротив відставання до мінімального. Сталося це на 82 хвилині, а тому ще було трохи часу у “Ріпок”, щоб створити фінальний штурм й спробувати вирвати нічию. Та цього не сталося, а “Кудрівка-2” забила вчетверте. У компенсований час Волошин елегантно скинув м’яч на хід Полончаку, який його підібрав й пробив у кут воріт. Тож 2:4 й фінальний свисток.

Героєм матчу однозначно став Волошин Назар, який взяв безпосередню участь у всіх голах команди.

У таблиці “Кудрівка-2” має 10 очок переваги над найближчим суперником, а “Кудрівка” веде боротьбу за 2-3 місця.