Перше коло чемпіонату Чернігівщини на фініші

Північна зона

“Ріпки” 2-1 “Кудрівка”
Гол Кудрівки: Романенко Дмитро (пенальті)

У Північній зоні наша команда зазнала першої поразка.

Вже на початку матчу господарі поля створили кілька моментів, один з яких реалізували. Спочатку гравець “Ріпок”влучив з вигідної позиції у штангу, далі після навісу з кутового також був небезпечний удар, але прямо у руки Ященку Олексію, який був у рамці воріт “Кудрівки”. На 13 хвилині пропускаємо. Ященко парирував дальній удар з під захисника, але першим на добивання був суперник.

Пропущений гол трохи активізував наших гравців й біля воріт “Ріпок” ставало дедалі “гарячіше”. Супермомент мав Делеуров, але метрів з семи пробив вище воріт. Далі вже суперник міг покарати “Кудрівку” за нереалізацію, але нападник пробив у поперечку. Наша команда відповіла таким же моментом: після виходу віч-на-віч з голкіпером Делеуров пробив у стійку. На цьому перша половина гри закінчилась й команди пішли відпочивати.

2 тайм “Кудрівка” почала активно: Катинов пробив з кута штрафної, але влучив у стійку. Згодом господарі вирівняли гру й мали кілька непоганих штрафних, які не увінчались успіхом. Попри те, забити 2 гол “Ріпки” все ж зуміли, хоча не без долі везіння. У боротьбі гравець суперника зіграв на випередження, але м’яч після його удару полетів за спини нашим захисникам, де його отримав нападник господарів й пробив у дотик під стійку воріт.

Можливо “Кудрівка” пропустивши вдруге дещо підсіла психологічно, адже помилок стало ще більше й “Ріпки” могли забити ще. Це їм не вдалося, а наша команда здобула право на пенальті за гру рукою. Досвідчений Романенко впевнено реалізував стандарт й здавалося, відновив інтригу, але у підсумку рахунок залишився незмінним – 2:1.

“Кудрівка-2” 3-2 “Голд Нафта”
Голи Кудрівки:  Зубашівський Володимир, Вовк Роман, Круковець Валентин.

У південній зоні команда зіграла результативний матч з яскравими голами.

На початку “Голд Нафта” пробачила “Кудрівку-2” й не реалізувала стовідсотковий момент. Тут зіграло відоме футбольне правило: “Не забиваєш ти – забивають тобі”. Наша команда отримала право на штрафний, Зубашівський його чудово виконав і вивід команду вперед. Далі команди обмінялись дальніми ударами, але якщо Валько пробив у руки голкіперу, то гравець суперника поцілив точно в кут наших воріт й зрівняв рахунок.

“Кудрівка-2” не стала затягувати з відповіддю й за 5 хвилин вже знову повела у рахунку. Вовк обіграв суперника біля бровки, протягнув м’яч у центр й з дальньої дистанції потужно пробив у дев’ятку воріт “Голд Нафти”. Команди як мінімум могли забити ще по м’ячу, але вирішили залишити трохи голів й на другий там.

По перерві першою забила “Кудрівка-2”. Сталося це на 71 хвилині. Круковець відгукнувся на верхову передачу й пробив головою повз голкіпера. Не пройшло й двох хвилин, як суперник відновив інтригу у матчі. Як і в першому таймі, забили гості з дальньої відстані ударом під стійку воріт.

На цьому голи скінчились. Було ще багато боротьби, напівмоментів, але фінальний свисток зафіксував перемогу “Кудрівки-2” – 3:2.

• Кудрівка-2 3-2 Голд Нафта
  • Чернігів-Юність 0-3 Фенікс-Ніжин
  • Курінь 0-2 Прогрес

Перше коло групового етапу завершено, але деякі команди ще мають перенесені матчі. Саме ці ігри будуть зіграні найближчими вихідними й можливо ще на наступних за ними. Команди Кудрівки поки відпочивають, але можливі зміни, про які повідомимо додатково.