20 травня

Перші дві перемоги Кудрівки на чемпіонат Менської федерації футболу

В перших двох турах Менського чемпіонату “Кудрівка” здобула дві розгромні перемоги.

1 тур
“Ніка” 1-7 “Кудрівка”
Голи: Делеуров Богдан -3, Бруй Олександр, Штакал Віталій, Кошовий Сергій, Атаманюк Ігор.
Склад “Кудрівки”:
Ященко Олексій – Савицький Станіслав, Москаленко Володимир, Даценко Сергій (к), Клименко Віталій – Рудя Євген, Бахир Ігор, Штакал Віталій, Делеуров Богдан – Атаманюк Ігор, Бруй Олександр.
Заміни:
Кошовий Сергій, Міщенко Ігор, Біжовець Володимир, Тарасенко Максим, Засько Богдан, Герасименко Сергій, Кохан В’ячеслав.

Гра відбувалась на сільському стадіоні у Киселівці, стан газону якого був поганим. Це заважало показувати свою звичну гру футболістам нашої команди, але стартували з перемоги.

Перший тайм завершили 2-0 на користь “Кудрівки”. В середині тайму відзначились Делеуров Богдан та Бруй Олександр.

На початку другої половини гри швидко забили втретє – Штакал Віталій записав гол на свій рахунок. Через кілька хвилин господарям поля вдалося скоротити відставання в рахунку 1-3.

В середині другого тайму по голу забили Кошовий Сергій та Атаманюк Ігор, а перед фінальним свистком ще двом м’ячами відзначився Делеуров.

2 тур
“Кудрівка” 7-0 “Торнадо”
Голи: Солодаренко Роман – 2, Кошовий Сергій – 2, Кузьменко Максим – 2, Атаманюк Ігор.
Ященко Олексій – Савицький Станіслав, Міщенко Ігор, Даценко Сергій, Кузьменко Максим – Рудя Євген, Кошовий Сергій, Штакал Віталій, Делеуров Богдан – Атаманюк Ігор, Солодаренко Роман.
Заміни:
Біжовець Володимир, Клименко Віталій, Тарасенко Максим, Засько Богдан, Бруй Олександр, Кохан В’ячеслав.

Другий тур “Кудрівка” грала у Чернігові на стадіоні “Хімік”, так як у с. Кудрівка поле ще не готове до гри.

С перших хвилин наша команда почала домінувати на полі й створювати гольові моменти, що невдовзі призвело до першого взяття воріт: Солодаренко Роман після верхової передачі головою відкрив рахунок у матчі. Гра продовжувалась в тому ж руслі й, як наслідок, на перерву команди пішли за рахунку 4-0 – дубль президента клубу та по голу від Кошового та Атаманюка.

В другій половині команда зі Стольного грала краще, але забити не змогла. “Кудрівка” забила ще три м’ячі: на початку тайму дубль оформив Кошовий, а наприкінці зустрічі ще один дубль записав на свій рахунок Кузьменко.

Турнірна таблиця після 2-х турів:

У 3 турі команда зіграє у Волинці з місцевою командою. Гра розпочнеться 23 травня о 16:00.