03 березня

Підсумки меморіалу Щанова від головного тренера команди Бабора Олександра

Олександр Бабор

Меморіал Щанова цього року для “Кудрівки” завершився на груповій стадії. Команда зіграла 4 матчі, здобула дві перемоги, одну нічию та одного разу програла. Але цього не вистачило, щоб й надалі продовжувати боротьбу за трофей. Головний тренер Олександр Бабор підвів підсумки змагань для команди.

Як оціните виступи команди на меморіалі Щанова?

“Загалом оцінюю виступ команди на 4 із 5. Всі хлопці боролись до останнього, віддавалися на полі як справжні професіонали. Треба бути об’єктивними – фізичні кондиції команди ще не вийшли на свій звичний рівень, адже тренуватися ми почали не так давно. Але є багато позитивних моментів у грі: покращуємо відбір м’яча, перехід з оборони в атаку, пресинг, змінюємо тактичну схему. Плюс перегляд футболістів на різних позиціях, пошук для кожного найбільш підходящої, щоб по максимуму розкрити футбольні якості хлопців. Такі підготовчі турніри дають змогу оцінювати помилки у грі та прибрати їх у майбутньому”.

Яка гра команди на турнірі сподобалась вам найбільше, яка найменше і чому?

“Найбільше сподобалась остання гра проти Ниви-2. Суперник дійсно грав на гарному рівні й перші 15-20 хвилин нам було дуже важко. Але хлопці зібралися, передусім психологічно й переломили хід поєдинку. Це не може не радувати.
Не сподобалась гра проти Полісся. Все через жахливий стан поля. Команди просто не могли показати свій звичний футбол”.

Що можете сказати про першу гру проти Єдності?

“Показова гра з точки зору бажання хлопців. Всі максимально були налаштовані на перемогу. Хоч рахунок і 5-0 на нашу користь, але треба віддати належне і Єдності. Хороша команда й грає у симпатичний футбол”.

Матч проти Дружби був важливим для виходу із групи, але перемогти не вдалося. Як оціните гру команди у цьому матчі?

“Було багато боротьби, Дружба краще була готова фізично ніж ми. У їх складі є хороші гравці, й саме проти таких суперників приємно грати. У нас було достатньо моментів, але підвела реалізація”

Кого з футболістів “Кудрівки” ви б виділили на цьому турнірі?

“Із захисників відзначу Мирослава Сердюка, який всі матчі відіграв стабільно, майже без помилок. У півзахисті на високому рівні відіграв Зубашівський Володимир, а з нападників прогресує Дмитро Кулик. Хоча Дмитро й не забив на турнірі, але це не страшно, голи до нього ще прийдуть”.

Які плани у команди на найближчі тижні?

“Незабаром їдемо на другий тренувальний збір до Плисок. Після повернення проведемо кілька товариських зустрічей й будемо продовжувати готуватися до початку сезону”.