31 грудня

ПІДСУМКОВЕ ІНТЕРВ’Ю 2023 ТА НОВОРІЧНЕ ПРИВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА ФК КУДРІВКА РОМАНА СОЛОДАРЕНКА

ОТРИМАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО СТАТУСУ – ЦЕ ПРОДОВЖЕННЯ НАШОЇ КЛУБНОЇ ІСТОРІЇ, ЯКУ МИ ТВОРИМО НА ШЛЯХУ ДО ФУТБОЛЬНОЇ ВЕРШИНИ УКРАЇНИ

– 2023 рік став для ФК Кудрівка знаковим в плані отримання професійного статусу клубу. Почався рік з призначення нового головного тренера. На ваш погляд, що змінилося з приходом Сергія Даценка і в чому розвинулася футбольна команда Кудрівка в першій половині року? 

– Так, дійсно в 2023-му році ФК Кудрівка пройшов ще один етап футбольного життя і став професійним клубом. Ми отримали цей статус і певною мірою підтвердили ті прагнення і цілі, які поставили перед собою у 2006 році. Цей статус – як продовження нашої історії, яку ми творимо на шляху до футбольної вершини України.  

Щодо зміни тренера на початку року: Олександр Бабор тривалий час працював з командою в аматорах і мав здобутки – чемпіонства в Київській та Чернігівській областях, Суперкубок Київщини та Кубок Чернігівщини. Головний тренер відіграє важливу роль і ми задоволені роботою Бабора на тому етапі. Рішення призначити головним Сергія Даценка вважаю правильним для подальшого розвитку клубу. Під його керівництвом команда знову здобула Суперкубок Чернігівщини, а також виграла Кубок Мунтяна. Сергій Анатолійович вніс своє бачення футболу, запросив виконавців які підходять під його модель та стиль гри. 

21 червня 2023 року – історична дата для ФК Кудрівка. Клуб став професійним. Вже зараз, на вашу думку, наскільки ви тоді були готові до цього? І які ваші перші сподівання на сьогодні виправдались? 

– Для нас дата 21.06.2023 – це певний етап футбольного життя Кудрівки. Ми декілька разів ще раніше хотіли подавати документи і атестуватись як професійний клуб, але якраз саме в 2023-му вже були остаточно готові до цього. Саме в цьому році ми вибудувати структуру клубу, покращили матеріальну базу і тепер продовжуємо формувати команду відповідно головної цілі. Ми хотіли закріпились в статусі професійного клубу і показували пристойні результати. Вважаю, що нам це вдалося і саме 2023 рік став для нас показовим в цьому плані. 

“РІШЕННЯ ЗМІНИТИ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА ПОВ’ЯЗАНЕ З ТЕМПАМИ РОЗВИТКУ КОМАНДИ”

– Як для дебютанта, команда ледь не пройшла повністю попередній етап Кубка України, лише по пенальті програвши першоліговому Маріуполю. Достойно Кудрівка стартувала і в 2 лізі, в перших десяти матчах здобувши 16 очок. Потім пішов невеликий спад в грі і в шести матчах, що лишались до міжсезоння команда здобула 8 очок з 18 можливих. Зимувати Кудрівка пішла 6 з 15 команд, що є досить гідним результатом для новачка. Для багатьох ваше рішення змінити головного тренера стало несподіванкою. Чому саме таке рішення і як підсумуєте роботу Сергія Даценка? 

– Не хочу зупинятися на Кубку України, адже вважаю що на той момент Кудрівка могла пройти набагато вище і тільки певні обставини завадили команді пройти ще вище. Ми здобули достойний результат в Кубку, грали всі матчі на високому рівні і я дуже вдячний команді за участь в Кубку України та Другій лізі. Були як матчі, що милували очі вболівальників, так і поєдинки  середнього рівня якості гри. Для старту новачка Другої ліги і команди, яка тільки сформувалась – це достойний результат.  Звісно, хотілося краще, але за підсумком першої половини сезону ми посіли те місце в таблиці, яке ми займаємо. На сьогодні вважаю цей результат пристойним і дякую за це команді.  

ФК КУДРІВКА 2023

Зміна головного тренера в кінці року? Ми поставили завдання перед клубом рухатися далі.  Поспілкувавшись з тоді ще головним тренером Сергієм Даценком, ми вирішили, що процес виходу в 1 лігу важливо пришвидшити. Нам потрібні були зміни та нові ідеї. Рішення змінити головного тренера повʼязане з темпами розвитку команди і нам важливо швидко та якісно рухатися спочатку в 1 лігу. 

– Після призначення Романа Локтіонова в одному з інтерв’ю ви сказали, що його бачення в футболі збігається з вашим. Обгрунтуйте, будь ласка, в чому саме.

-Як і багато пересічних вболівальників, ми футбол бачимо по-різному. Одні дивляться тільки на результат та фінансові можливості – я бачу футбол, який подобається дивитись і насолоджуватись ним. Під час співбесіди Роман Локтіонов розказав і показав, якою він бачить команду і її майбутню гру. Мені це сподобалось, бо хочеться бачити команду за рівнем хоча б приблизно як у кубковій грі з Маріуполем. Важливо створити єдиний командний механізм, який яскраво і якісно рухатиметься в бік чужих воріт і загалом вперед, здобуваючи результат. Хочу, щоб від футболу команди ми всі отримували велике задоволення і насолоду. 

“СТАТИ ВЛАСНИКОМ НИВА БУЗОВА – ЦЕ ОБДУМАНЕ ТА ВИВАЖЕНЕ РІШЕННЯ”

Невдовзі другою новиною стала сенсація про те, що ви стали новим власником Ниви з Бузової. Наскільки ускладнилось все в плані організації чи ваш менеджмент і ви готові до цього виклику? 

– Я ніколи й нічого не починав робити, якщо в чомусь не впевнений або не готовий до цього. Стати власником Ниви Бузова – це було обдумане та виважене рішення. Ми готові до цього виклику, впевнені в своїх силах. Вірю, що зможемо це зробити – організувати й побудувати сильний клуб. Тут немає нічого особливо складного. Ми давно до цього готувалися, ще коли були аматорами. Поступово організовували процес і створювали структуру. На сьогодні ми готові до 1 ліги. Час покаже і 2024 рік ще раз підтвердить, що ми на правильному шляху і правильно рухаємось спочатку до української футбольної вершини. 

– У вас розвивається дитяча академія, філіали яких виховують футбольну малечу в різних містах України. Водночас на всю рідну неньку вже славляться ветеранські команди Кудрівки, які є чемпіонами України різних вікових категорій. Ви побудували стадіон в селі Кудрівка з футбольним газоном, про який можуть мріяти деякі клуби УПЛ. З ваших слів ми знаємо і бачимо на ділі, що ви любите футбол і живете ним, втілюючи задумане в реальність. Ви ставите різні цілі й досить швидко досягаєте результату. Яка ваша єдина ціль в українському футболі? 

-Все вище зазначене в даному питанні якраз дійсно відповідає моїм словам і моїй ідеології в футболі.  Єдина ціль – організація та побудова всієї вертикалі, яка є в футбольному клубі. Від діток та академії – до ветеранського футболу. Це все для того, що приносити захоплення і радість вболівальникам. Своїм прикладом і роботою нам важливо виховувати й розвивати в людях принципи моралі, єдності, незламності.  Я впевнений, у нас вийде все задумане, ми на правильному шляху. Швидко, стрімко і правильно розвивається дитяча академія і є вже певні здобутки дітей різного віку. У ветеранському футболі ми є Чемпіони України в різних вікових категоріях, нас запрошують вже навіть на міжнародні турніри. В українському футболі ми тільки починаємо і наші головні здобутки ще попереду.  Ціль завжди одна – це перемога, яка дозволяє рухатись тільки вперед і розвиватись. Ми будуємо футбольну структуру, завдяки якій клуб досягне успіху, який ми завжди розділяємо з нашими вболівальниками. 

Від імені ФК Кудрівка вітаю всіх фанатів і прихильників нашого клубу з прийдешнім Новим 2024 роком. Бажаю усім нам миру і процвітання нашій країні. Нехай всі наші заповітні мрії здійсняться!