Склад «Кудрівки»:

Крикнін, Іващик, Сираш, Сердюк, Пластун, Коваленко, Чепурненко, Скепський, Берко, Волошин, Долгоп’ятов. Запасні: Следзевський, Кирин, Строчинський, Тетерук, Лянскоронський, Солодаренко.

Склад «Скали 1911»

Солобчук, Николишин, Яната, Пастух, Цень, Чепелюк, Авер’янов, Лебедєв, Гуменяк, Фомін, Пучковський. Запасні: Завгородній, Фляк, Петрик, Лісовик, Цвик, Баранюк, Лук’янченко, Напуда.

Розпочала перший тайм «Кудрівка» академічними тривалими  розіграшами, які завершувалися спрямованими передачами вперед, а кілька стандартів серйозно загострювали  гру. Денис Скепський завдав першого удару в площину, після штрафного Чепурненка на жаль  під поперечину (без загрози для воротаря), а пізніше воротар суперників справився з дальнім ударом Скепського вже з гри. «Скала 1911» грала по супернику, проте перший небезпечний момент біля наших воріт ледве не закінчився першим забитим мʼячем, але це був офсайд.Після ауту на правому фланзі Лебедєв віддав передачу прям  на хід Пучковському, той з правого флангу вискочив на воротаря та  відкрив рахунок у матчі  – 0:1. «Кудрівка» продовжує атакувати ворота суперника, сильний удар Чепурненка зі штрафного, на добиванні Скепський головою замикав флангову подачу Іващика, на жаль мʼяч не залітає у ворота, і вже атака на наші ворота, перехоплення мʼяча суперником, вихід один в один, але Коваленко спинив врізавшись у штрафному майданчику – пенальті!  Іван Крикнін не спасає в цій ситуації, і рахунок матчу 0:2 на користь суперника.

На другий тайм «ФК Кудрівка» вийшла впевнено, не зважаючи на рахунок, та прагнення зрівняти рахунок було шалене.Вже на четвертій хвилині після пересічного кутового м’яч  влучає у руку гравцеві «Скали». Чепурненко виконав пенальті впевнено, з правої ноги на розведення воротаря. Господарі відіграють один мʼяч 1:2. На 72 хвилині матчу стрімкі атаки, та бажання «Кудрівки» забити 2 мʼяч перериває повітряна тривога. Після відновлення гри небезпечні моменти мала як наша команда та і команда суперників.На жаль до кінця матчу голів ми не побачили від обох команд, і  « Скала 1911» зберегла свою мінімальну перевагу, а з нею – надії на підйом ближче до лідерів уже в найближчих турах.