Прикра поразка Кудрівки у матчі 5 туру Менського чемпіонату

Ященко Олексій – Савицький Станіслав, Даценко Сергій, Міщенко Ігор, Клименко Віталій – Рудя Євген, Штакал Віталій, Тарасенко Максим, Делеуров Богдан – Атаманюк Ігор, Солодаренко Роман (к).
Заміни:
Біжовець Володимир (90 хв), Кошовий Сергій (46 хв), Засько Богдан, Кохан В’ячеслав, Бруй Олександр.

Матч за лідерство у турнірній таблиці, адже до початку команди мали по 12 очок.

“Кудрівка” повністю провалила гру й вже на 15 секунді гри програвала у рахунку. Шанси відігратися були у Делеурова, але свої нагоди він не реалізував. Натомість “Авангард” забив вдруге, а потім і втретє: 3-0 і команди пішли відпочивати.

По перерві наша команда спробувала забити швидкий гол і перші 10 хвилин домінувала, але згодом суперник вирівняв гру і знову скористався черговим провалом оборони “Кудрівки”. Програючи 4-0 шансів відігратися було не багато. Але гол престижу все ж забили. Штакал Віталій скоріше за все робив передачу, але м’яч зрізався і влетів за “комірець” голкіперу “Авангарду”. На 78 хвилині пропустили 5 гол, який став останнім у матчі.

Всі голи та небезпечні моменти в огляді.